با اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام به چه اهدافی دست پیدا خواهید کرد؟

کمپین تبلیغاتی اگر در اینستاگرام اجرا شود با توجه به تعداد زیاد افراد فعال دنبال کننده در این شبکه اجتماعی، بسیار موفق خواهد شد. افراد یک کمپین تبلیغاتی را برای موفقیت کسب و کار و افزایش فروش محصولات و کسب درآمد انجام می‌دهند. هرچه این کمپین‌های تبلیغاتی با هزینه کمتری اجرا شوند و سریعتر شرکت و کسب و کار اجرا کننده را به اهداف تعیین شده برساند، موفق تر خواهد بود.

 

اهداف مورد نظر برای اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام

یک کمپین تبلیغاتی موفق در اینستاگرام شما را به اهداف مدنظر خود خواهد رساند.

 

1-آگاهی برند

یکی از مهمترین دلایل اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام کسب آگاهی از برند آن کسب و کار توسط دنبال کنندگان و مخاطبان است. معمولا کسب و کارهای بزرگ این هدف را از اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام خود دنبال می‌کنند.

 

2-رسیدن به اهداف

انگیزه کسب و کارها برای اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام به اهدافی که تعیین کرده اند، برمی‌گردد. برخی هدفشان آگاهی برند و برخی دیگر افزایش فروش و کسب درآمد است.

 

3-ترافیک

یکی از مهمترین اهداف کسب و کارهای اینترنتی از اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام بهبود و افزایش ترافیک سایت آنها است. این کسب و کارها از راهکارهای مختلف قرار دادن آدرس سایت در بیو و استوری‌های اینستاگرام خود اقدام می‌کنند.

 

4-معرفی و نصب اپلیکیشن

یکی دیگر از اهداف کسب و کارها از اجرای این روش تبلیغاتی در اینستاگرام معرفی و نصب اپلیکیشن جدید خود است. این کسب و کارها تلاش می‌کنند تا از طریق اینستاگرام اپلیکیشن جدید خود را به مخاطبان زیاد حاضر در این شبکه اجتماعی بشناسانند.

 

5-نرخ مشارکت

افزایش نرخ مشارکت صفحه اینستاگرام کسب و کارها از دیگر اهداف اجرای این روش تبلیغاتی در اینستاگرام است. از عکس، ویدیو و اسلاید تبلیغاتی  در این کمپین‌ها برای رسیدن به اهداف تعیین شده استفاده می‌کنند.

 

منبع: https://www.shopify.com/blog/instagram-ads#link