انواع تبلیغات در اینستاگرام کدامند؟

تبلیغات در اینستاگرام برای رونق کسب و کار و درآمد بیشتر بسیار موثر است. با استفاده از این شبکه اجتماعی می‌توان آگهی رایگان ثبت کرد و یا از این بستر برای تقویت و بهبود برند خود استفاده کرد. بنابراین از این منظر می‌توان به اینستاگرام به عنوان نیازمندیهای رایگان نگاه کرد و به بهترین نحو ثبت آگهی را در آنجا انجام داد.

 

انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که در ادامه مهمترین آنها بررسی خواهند شد.

1- عکس تبلیغاتی

اینستاگرام اساسا یک شبکه اجتماعی بصری است و انتشار عکس‌ها و تصاویر ناب و با کیفیت در آن برای جلب مخاطب بیشتر از اهمیت بالایی برخوردار است.

2- ویدیو تبلیغاتی

تبلیغات در اینستاگرام با کمک ویدیو رفته رفته با برداشتن محدودیت زمانی اینستاگرام اهمیت بیشتری پیدا کرد. ابتدا اینستاگرام برای انتشار ویدیو در هر پست اینستاگرامی محدودیت زمان 15 ثانیه ای قرار داده بود و اما الان این محدودیت 60 ثانیه است که می‌توان تا با انتشار آلبوم با چند ویدیوی 60 ثانیه ای کسب و کار خود را به خوبی تبلیغ کنید.

3-اسلاید تبلیغاتی

تبلیغات در اینستاگرام با انتشار اسلایدهایی شبیه پاورپوینت می‌تواند موثر باشد. می‌توان به این تصاویر متن و صدا اضافه کرد و از آن برای تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب استفاده کرد و تبلیغات به صورت جذاب و موثر منتشر کرد.

4-استوری‌های تبلیغاتی

انتشار تبلیغات در استوری اینستاگرام یکی از جدیدترین و موثرترین روش‌های تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی است. اینستاگرام روز به روز قابلیت‌های جدید و متنوع‌تری را برای انتشار تبلیغات معرفی می‌کند تا کسب و کارها بتوانند از این بستر برای موفقیت هر چه بیشتر در کارشان و افزایش کسب درآمد استفاده کنند. در استوری‌های اینستاگرام هر کسب و کاری می‌تواند لینک سایت خود را قرار دهد و کلیدهای کال تو اکشن را بسیار جذاب و ایده آل در آنجا تعبیه کند.

منبع: https://www.shopify.com/blog/instagram-ads#link