4 سیستم امنیتی خانه که شما می‌توانید خودتان آنها را نصب و راه اندازی کنید

سیستم امنیتی خانه ای را که دارای قابلیت نصب و راه اندازی بر عهده خودتان باشد، ابتدا توسط شرکت‌های ADT و Vivitins در دنیا معرفی شد. با کمک این قابلیت و ویژگی دیگر نیازی نیست تا با شرکت‌های نصب و راه اندازی سیستم امنیتی خانه مختلف قرارداد بسته و هزینه کنید بلکه خودتان قادر خواهید تا این سیستم‌ها را نصب و راه اندازی کنید. این به این معنی است که خودتان قادر خواهید بود تا این سیستم‌ های امنیتی خانه را نصب و راه اندازی کرده و بر نحوه عملکرد آنها نظارت و در بسیاری از هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

4 سیستم امنیتی خانه دارای قابلیت نصب و راه اندازی بر عهده خودتان

در ادامه مقاله 4 سیستم امنیتی خانه هوشمند که دارای این قابلیت هستند؛ معرفی خواهند شد.

 1-سیستم Abode Starter Kit

در این سیستم امنیتی برای خانه از انواع سنسورها و قابلیت‌های مختلف برای برقرای مناسب امنیت خانه استفاده شده است. این سیستم مجهز به قابلیت حالت سکوت و صدا است و با فناوری‌های موجود در  Amazon Alexa، IFTTT و Nest ادغام شده است.

2-سیستم Honeywell Smart Home Security System

نام هاب مرکزی این سیستم امنیتی در خانه هوشمند ایستگاه پایه دوربین است که دارای قابلیت پخش زنده با کیفیت 1080p، زاویه دید 145 درجه و ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری به صورت 24 ساعته است.

3-سیستم iSmartAlarm Starter Package

از فناوری IFTTT برای این سیستم امنیتی خانه هوشمند استفاده شده است. از امکانات این سیستم امنیتی می‌توان به آژیر خطری با قدرت 110 دسی بل، یک سنسور در یا پنجره، یک سنسور حرکت و یک کلید fob اشاره کرد.

4-سیستم Nest Secure

برای خرید سیستم امنیتی خانه شرکت Nest  باید 499 دلار هزینه کنید. این سیستم امنیتی دارای دو هاب محافظ، دو کلید fob و دو سنسور حرکت، در و یا پنجره است.

منبع: https://www.cnet.com/news/home-security-systems-you-can-install-yourself/