برای بالا بردن رنک الکسا سایت در گوگل چه اقداماتی باید انجام داد؟

بالا بردن رنک الکسا سایت در گوگل با هدف اینکه به سایت افراد اعتبار بیشتری داده شود و به موفقیت و رونق کسب و کارشان کمک شود، انجام می‌شود. سایت الکسا در این زمینه از الگوریتم‌های خاصی برای رتبه بندی سایت‌های مختلف استفاده می‌کند. دانستن اینکه چطور سئوی سایت را بهبود ببخشید و ترافیک و بازدید از سایت را با نوشتن مقاله‌ها و مطالب ناب در بلاگ افزایش بدهید، در بالا بردن رنک الکسا سایت در گوگل سایت تاثیر زیادی دارد.  الکسا (که توسط شرکت آمازون خریداری شده است) سایتی است که داده های ترافیکی مربوط به وب سایت ها را حفظ می‌کند و از آنها برای رتبه بندی استفاده می‌کند. رتبه جهانی الکسا نشان دهنده محبوبیت سایت شما در جهان و رتبه محلی الکسا نشان دهنده رتبه الکسای سایت در داخل کشورتان است.

 

راهکارهای حرفه ای و اصولی برای بالا بردن رنک الکسا سایت در گوگل

با عمل به این راهکارها برای بالا بردن رنک الکسا سایت در گوگل به صورت حرفه ای و اصولی گام بردارید:

1-یک مقاله سئو شده ناب و دست اول 2500 کلمه ای بنویسید. سعی کنید تا از موضوعات جذاب و کاربردی برای جذب خواننده و مخاطب بیشتر برای نوشتن مقاله خود استفاده کنید.

2-این مطلب را در شبکه‌های اجتماعی خود بازنشر کنید و از آن صفحات مشاهده کنندگان منحصر به فرد و واقعی جذب کنید.

3-برای بالا بردن اتوریتی دامنه از این مقاله بک لینک‌های قوی بگیرید و آنها را به عنوان نویسنده مهمان در سایت‌های پربازدید و پرطرفدار بازنشر کنید.

4-مقالات قدیمی سایت خود را به صورت منظم با اعمال آخرین ترفندها و تکنیک‌های سئو تازه سازی کرده و دوباره منتشر کنید.

5-خلاصه‌ای از آنها را در اینستاگرام خود قرار دهید. برای گرفتن ترافیک و بازدید بیشتر لینک کامل مقاله را در آنجا قرار دهید تا مخاطبان اینستاگرام خود را جذب سایت خود کنید.

منبع: https://alejandrorioja.com/blog/increase-alexa-rank/