روش‌های تبلیغات رایگان اینترنتی کدام است؟

 

تبلیغات رایگان اینترنتی بهترین روش برای تبلیغ کسب و کار شما با کمترین هزینه است. اینترنت بستری فراهم آورده است که بتوان برای رونق و پیشرفت کسب و کار به صورت رایگان تبلیغات و بازاریابی کرد. روش‌هایی که در گذشته هرگز تصور نمی‌شد و این مسئله باعث شده است تا بسیاری از راهکارها و روش‌های قدیمی و سنتی بازاریابی و انتشار تبلیغات رونق خود را از دست بدهند. در ادامه مقاله روش‌های تبلیغات رایگان اینترنتی بررسی خواهند شد.

 راهکار‌های تبلیغات رایگان اینترنتی

 

1-کسب و کار خود را در گوگل ثبت کنید.

ثبت کسب و کار خود در Google Places و نشان دادن آن در Google Maps اجازه می‌دهد تا افراد آن را در جستجوی گوگل آسان تر پیدا کنند.

 

2-از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

می‌توانید از قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی برای انتشار تبلیغات رایگان اینترنتی خود استفاده کرده و کسب و کار خود را در آنجا معرفی کنید.

 

3-بلاگ نویسی سایت خود را شروع کنید.

یکی از بهترین راه‌های بازاریابی رایگان سایت خود نوشتن و انتشار محتوای ناب و دست اول در بلاگ سایت است. از این طریق می‌توانید ترافیک سایت خود را بالا برده و آن را در صفحات و نتایج اول موتورهای جستجو قرار دهید.

 

4-سئوی سایت خود را بهبود دهید.

سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که راهکارهای زیادی برای این امر وجود دارد. از این راهکارها استفاده کنید تا بازدید وب سایت و ترافیک آن را بالاتر ببرید و مشتریان بیشتری برای کسب و کار اینترنتی خود جذب کنید.

 

5-در فروم‌های مختلف فعالیت کنید.

یکی دیگر از راهکارهای تبلیغات رایگان اینترنتی راه اندازی فروم‌ها در وب سایت خود و یا فعالیت در فروم‌های دیگران است. ثبت نام در این فروم‌ها رایگان است و در آنجا می‌توانید با طرح سوالاتی کسب و کار اینترنتی خود را معرفی کنید تا مورد توجه موتورهای جستجو قرار گیرید.

منبع: https://www.americanexpress.com/en-us/business/trends-and-insights/articles/7-ways-to-promote-your-business-online-for-free/