امروز  پنجشنبه ۰۲/۱۲/۹۷  

 صفحه اصليكنترل پنلتعرفه وراهنما عضویتثبت نامتماس باماپنل اس ام اسلایسنس نود32 |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات بازار كار صنعت ارتباط شخصي


جستجو:

جستجوی گوگل

Googleدر وبسایت نیازایران
در كل اينترنت

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
شخصي

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

طراحی سایت رایگان

خرید ساعت طرح اصل 
تعرفه درج آگهی:

هدیه شارژ اولیه:
----------
هزینه درج لینک:
1000 تومان
ویژه متنی:
1000 تومان
ویژه عکسدار:
2000 تومان
هزینه هر ستاره:
2000 تومان
آگهی رایگان :
رایگان
تعداد ثبت آگهی:

نامحدود


 

 تبلیغات
هزینه درج بنر در همه صفحات برای افزایش بازدید و رنکینگ 35000تومان

خرید آبازورهای سه بعدی

خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود32 نسخه eset antivirus smart security 2017

خرید ساعت دیواری فانتزی

خرید ساعت مچی مردانه زنانهتوجه: آگهی های رایگان تایید نمیشوند. میتوانید با 2000 تومان آگهیتان را ویژه کنید . برای واریز اینجا کلیک کنید
صنعت - نصب و تعمير

اصفهان – خیابان سپه – خیابان حکیم – بازا


شرکت فن آشنا : نصب و تعمیر سیستم ایمنی کامپیوتری و توزین سیستم لودسل (load cell & crane LMI ) انواع جرثقیل


آدرس : اصفهان – خیابان حکیم – بازار بزرگ حکیم – ورودی 2 – طبقه 2 – واحد 354
تلفن : 03112120231 همراه : 09130007414 همراه : 09133088723
امکانات سیستم ایمنی کامپیوتری جرثقیل :
- در هر لحظه وزن بار ، زاویه بوم ، طول بوم ، حداکثر با مجاز ، درصد ریسک ، شعاع کار و ارتفاع بوم از زمین بر روی مونیتور نمایش داده می شود و با اگاه نمودن اپراتور جرثقیل از وزن و مختصات بار از استرس اپراتور می کاهد .
- جدول بار برداری جرثقیل در حافظه سیستم ثبت می شود و در هر لحظه وزن بار با وزن مجاز مقایسه می شود و در صورتی که اپراتور به اشتباه و یا عمدا بخواهد اقدام به بار برداری بیش از مقدار مجاز ظرفیت نماید ابتدا در 90 در صد خطر هشدار داده و سپس کار جرثقیل را به صورت اتوماتیک قطع می نماید .
- بعضی از جرثقیلهای کامیونی مجاز به بار برداری بر روی سر جلو نمی باشند که در این مواقع جرثقیل از عملیات بار برداری جلوگیری می نماید و یا ظرفیت مجاز را متناسب با آن حالت کاهش می دهد .
- در بعضی از مواقع اپراتور جرثقیل تلسکوپ را به طور صحیح بیرون نداده و به عنوان مثال تلسکوپ ضعیف را جهت برداشتن بار سنگین استفاده می نماید که در بسیاری باعث خمیدگی تلسکوپ می گردد که در این موارد سیستم ایمنی از بیرون دادن اشتباه تلسکوپ جلوگیری می نماید و سیستم به صورت اتوماتیک قطع کرده و بیرون آمدن تلسکوپ جلوگیری می نماید .
- قطع کن قلاب راه اندازی می شود و از برخورد قلاب با قرقره های سر بوم جلوگیری می نماید .
- در جرثقیلهای بوم خشک (شبکه ای ) قطع کن بوم نیز راه اندازی می شود که برگشتن بوم به عقب جلوگیری نماید .
- معمولا در جرثقیلهای مختلف تعداد لای سیم هوک از یک تا 14 لا متغیر می باشد که اپراتور باید متناسب با افزایش وزن بار تعداد لای سیم را نیز افزایش دهد در صورت اشتباه بودن تعداد لای سیم ممکن است به سیم جرثقیل بیش از حد استاندارد و تعریف شده فشار وارد آمده و سیم پاره شود که این سیستم در این مواقع از کار جرثقیل جلوگیری می نماید و کار جرثقیل را قطع می نماید .
-با توجه به اینکه کلیه جرثقیلها دارای ضریب ایمنی 15 تا 25 درصد می باشد لذا این سیستم دارای امکان خارج کردن سیستم کامپیوتر از مدار می باشد که بسته به نظر مشتری به صورت سوییچ کلید دار ، و یا رمز نرم افزاری قرار داده می شود و در صورتی که کاربر جرثقیل صورت استثنا بنا به ضرورت و شرایط اضطراری بخواهد عمدا اقدام به بار برداری بیش از جداول بار برداری ( استفاده از 15 تا 25 درصد ضریب ایمنی جرثقیل ) نماید این امکان با شرایط محدود و موقت وجود دارد .
-اپراتور می تواند به صورت دستی هر یک از حرکات جرثقیل را محدود نماید به عنوان مثال درصورتی که در زیر سقف به ارتفاع 25 متر کار می کند می تواند فاصله سر بوم از زمین را با دادن عدد 25 به سیستم محدود نماید به این صورت در این ارتفاع سیستم به طور خودکار قطع می کند و از بر خورد سر دکل به سقف جلوگیری می نماید . همین مورد می تواند در مورد وزن بار ، زاویه بوم ، طول بوم و شعاع کار انجام شود و مقدار حداقل ویا حداکثر آنها را محدود نمود .
- در صورتی که جک پایه جرثقیل در حین عملیات بار برداری به مرور در زمین فرو رود و یا به علت خرابی خالی کند باعث به هم خوردن تراز جرثقیل و واژگونی جرثقیل می گردد که این سیستم دارای سنسور تراز می باشد و به اپراتور هشدار داده و از کار جرثقیل را به صورت اتوماتیک قطع می کند .
- سرویسهای پیشگیرانه جرثقیل شامل تعویض روغن و فیلترها ، گریسکاری ، بازدیدها در حافظه سیستم قرار داده می شود و در صورتی که به عنوان مثال بایستی بعد از 200 ساعت کار روغن موتور تعویض و پس از 1000 ساعت فیلتر روغن هیدرولیک تعویض شود پس از رسیدن کارکرد جرثقیل به این مقادیر بر روی مونیتور انجام این موارد یاد آوری می شود و بعد از تایید انجام آن کنتور این فعالیت صفر می شود .
- طول جکهای کشویی اندازه گیری می شود و بر روی مونیتور نمایش داده می شود در صورتی که اپراتور جکهای کشویی را به طور کامل بیرون ندهد ظرفیت مجاز جرثقیل نیز متناسب با آن کاهش پیدا می کند .
- سرعت باد بر روی مونیتور نشان داده می شود و در صورتی که وزش باد بیش از حد مجاز شود کار جرثقیل قطع می شود .

- سیستم می تواند به صورت سخنگو باشد و خطاهای صورت گرفته را به صورت گفتاری اعلام نماید .
سیستم می تواند مجهز ب دور بین مدار بسته بر روی سر بوم وینچها گردد تا اپراتور تسلط بیشتری بر عملیات بار برداری داشته باشد .
مزایای فنی سیستم :
- از بروز حوادث جانی و مالی در حین کار با انواع جرثقیل جلوگیر ی می کند
- این سیستم قابل نصب بر روی تمامی انواع جرثقیلها متحرک تلسکوپی ، بوم خشک ، تاور کرین ، سقفی و دریایی و سایر انواع جرثقیل با سیستمهای محرک برق ، هیدرولیک ، پنوماتیک و مکانیک و ... می باشد .
-دارای گارانتی نرم افزاری ومادام العمر می باشد به این معنی که در صورت تعویض قطعاتی که برنامه نویسی بر روی انها انجام شده است به صورت رایگان کپی برنامه برروی آن انجام شده و تحویل می گردد .
-دارای گارانتی قطعات ( سخت افزاری ) یک ساله می باشد -
- کلیه سنسورهای کامپیوتر قدیمی جرثقیل و نیز هر سنسور مشابهی از هر شرکت سازنده به این سیستم قابل اتصال است . لذا از لحاظ قطعات یدکی هیچ گونه مشکلاتی ندارد
در صورت تعویض سنسورها و جایگزینی آن با سنسور با رفتار متفاوت این سیستم بدون احتیاج به لب تاپ و با سادگی با یک آموزش مختصر به صورت لمسی بر روی مونیتور سنور جدید قابل تنظیم با و تطبیق با سیستم می باشد .
-قطعاتی که بر روی سیستم دارای طول عمر کمتری می باشند چند عدد اضافه به صورت رزرو بر روی برد قرار داده شده است که در صورت خرابی این قطعات نیازی به تعمیر برد نمی باشد و به سادگی با زدن یک کلید و با جابجایی سیم در ترمینال قطعه رزرو وجایگزین می شود .
-سایر قطعات الکترونیک و آی سی ها قطعات سیستم به صورت فیشهای نر و ماده و سوکتی طراحی شده و با سادگی بدون نیاز به لحیم کاری قابل تعویض می باشد.
- با توجه به قابلیت انعطاف زیاد سیستم از لحاظ تطبیق با قطعات و سنسورهای مختلف از لحاظ قیمت نیز دارای رنج وسیعی متناسب با نظر مشتریان می باشد .
- سیستم از لحاظ نرم افزاری دارای انعطاف زیادی می باشد و مشتریان می توانند بنا به سلیقه و شرایط خاص کار خود تغییراتی در منو و عملکرد سیستم بدهند .
-بسیاری از سوییچها و سنسور ها دارای عیب یاب می باشند و در صورت خرابی و قطعی مدار بر روی مونیتور ایراد مورد نظر نمایش داده می شود
- سیستم نمایش به صورت صفحه نمایش رنگی با کیفیت بالا و 65000 رنگ می باشد .

شرکت فن آشنا
آدرس : اصفهان – خیابان حکیم – بازار بزرگ حکیم – ورودی 2 – طبقه 2 – واحد 354
تلفن : 03112120231
همراه : 09130007414
همراه : 09133088723

EMAIL : fan.ashena@yahoo.comارسال آگهي : 1390/08/25

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- سوله- موبايل- بنز- مكانيك- الكترونيك- plc- پرس- شوينده- كشاورزي- آسانسور- cnc- ربات- اتوماسيون- دوربين- ريخته گري- هيدروليك- دوربين مدار بسته- سانترال- تعمير- ژنراتور- ماشين آلات- تراكتور- ديگ بخار- مدار بسته- برق صنعتي

تازه‌هاي صنعت - نصب و تعمير (صفحه 1 از 4)
‪۹۷/۱۱/۱۸ تعمیر و فروش انواع دستگاه پاشش رنگ پودری
www.alfacoat.com 02144652049 09122256089 تعميرات تخصصي دستگاه هاي پاشش رنگ پودري آلمانی، سوئیسی، ژاپني، کره اي، ترکيه اي، هندی، چینی، ایرانی و ... ارئه ...
000
تجهیزات پاشش رنگ پودری الکترواستاتیک و دستگاه رنگپاش پودری الکترواستاتیک ، تلفن : 02144652049

‪۹۷/۰۲/۱۷ تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیکی
تعمیر انواع برد تجهیزات صنعتی شامل: ماشین آلات صنعتی، راهسازی، انواع جرثقیل، لیفتراک برقی، کمپرسور، ژنراتور، شارژر صنعتی، باتری شارژر ...
شركت بانيان صنعت پارس ، تلفن : 88703118-887031

‪۹۷/۰۲/۱۷ تعميرات تخصصي بردهاي الکترونيکي ديزل ژنراتورها
تعمیرات وتست انواع بردهای الکترونیکی (کنترلر،شارژر،ولتاژ رگولاتور،گاورنر، ECM) دیزل ژنراتورها شامل تابلوهای: Power Command Cummins (PCC), DEEP SEA, Power Wizard, COMAP, ...
شركت بانيان صنعت پارس ، تلفن : 88703118-88703124

‪۹۵/۱۱/۰۲ طراحی، ساخت و نصب واحد های بازیافت حرارت
امروزه افزایش قیمت حامل های انرژی به خصوص سوخت گاز موجب شده تا استفاده از تجهیزات بازیافت حرارت، اقتصادی شده ...
فن آوران بهبود انرژی البرز فن آوران بهبود انرژی البرز ، تلفن : 44623200

‪۹۵/۱۱/۰۲ نیروگاه های تولید پراکنده DG-CHP
نیروگاه های تولید پراکنده DG-CHP ارائه خدمات سرویس و نگهداری، تعمیرات دوره ای، تستهای دوره ای با لوازم کالیبره شده استـاندارد، اورهال اساسی و ...
فن آوران بهبود انرژی البرز فن آوران بهبود انرژی البرز ، تلفن : 44623200

‪۹۵/۱۱/۰۲ نصب و راه اندازی سرویس های دوره ای
نصب و راه اندازی سرویس ¬های دوره ای،تعمیرات جزیی و اساسی موتور ژنراتورهای گازسوز CAT, ,JENBACHER GUASCOR شرکت فابا انرژی ...
فن آوران بهبود انرژی البرز فن آوران بهبود انرژی البرز ، تلفن : 44623200

‪۹۵/۰۵/۲۳ نیروگاه دست دوم CHP با موتورهای CAT, MTU
نیروگاه دست دوم CHP با موتورهای CAT, MTU, WARTSILA و GUASCOR با گارانتی پس از افزایش بی رویه نرخ ارز و ...
فن آوران بهبود انرژی البرز فن آوران بهبود انرژی البرز ، تلفن : 44623200

‪۹۳/۰۶/۱۹ تعمیرات تخصصی انواع شیرالات و سیلندرها
تعمیرات تخصصی انواع شیرالات و سیلندرها با مارک فستو تامین احتیاجات صنایع و ماشین سازی ها انواع شیرالات انواع سیلندرها انواع شلنگ ها و ...
لطفا تماس بگیرید
فروشگاه جنرال مکانیک ، تلفن : 021-33114471

‪۹۲/۱۰/۰۶ فروش و نصب دوربین مدار بسته
فروش و نصب دوربین های مدار بسته 09199939949 ...
abhari ، تلفن :

‪۹۲/۱۰/۰۶ فروش درب ضد سرقت
فروش انواع درب ضد سرقت 09199939949 ...
abhari ، تلفن :

‪۹۲/۰۶/۱۱ دستگه جوجه کشی بلدرچین - جوجه کشی پرقدرت
بهترین نوع دستگاههای جوجه کشی با سیستم های منحصر به فرد ، کم مصرف و با راندمان بالا را ...
تماس بگیرید
اندیشه سبز ، تلفن : 0441.2246272-2258222-2341796

‪۹۲/۰۴/۱۹ آموزش،نصب،راه اندازی دوربین مداربسته
در زمینه دوربین های مداربسته نصب ، راه اندازی و پشتیبانی طراحی و اجرای کلیه پروژه های خصوصی و دولتی-دوربین ...
حسن تاجیک ، تلفن : 09191394989-09124978186

‪۹۲/۰۴/۱۹ نصب دوربین مداربسته با کمتریت قیمت
طراحی پروژه های دولتی وخصوصی در زمینه دوربین های مداربسته وسیستم های نظارتی تلفن تماس:09191394989،09124978186 درتهران،کرج ،حومه تهران و سراسر ایران ...
حسن تاجیک ، تلفن : 09191394989-09124978186

‪۹۱/۰۹/۲۴ آب شیرین کن
مشاوره ، طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی سیستمهای آب شیرین کن صنعتی به روش اسمزمعکوس(RO) -فروش و نصب ...
مصطفی جوهری ، تلفن : 0251-8820037

‪۹۱/۰۷/۰۴ فروش تابلو روان led تک رنگ و هشت رنگ
فروش تابلو روان هفت رنگ به قیمت تابلو روان تک رنگ به مدت محدود *** فرصتی استثنایی فروش ویژه تابلو روان ...
زیر قیمت
افرا الکتریک ، تلفن : 09193371131

‪۹۱/۰۴/۲۲ گروه فنی و مهندسی آویژه دٌر - مشهد مقدس
پرده هوا آویژه دٌر - مشهد مقدس : گروه فنی و مهندسی آویژه دٌر مجری انواع پرده هوا با کیفیت ...
avijehdoor avijehdoor ، تلفن : 05116079307

‪۹۱/۰۴/۲۲ گروه فنی و مهندسی آویژه دٌر - مشهد مقدس
کرکره اتومابیک - آویژه دٌر : اجرا و تولید انواع متنوع کرکره های اتوماتیک از جمله فعالیتهای دیگر گروه فنی و ...
avijehdoor avijehdoor ، تلفن : 05116079307

‪۹۱/۰۴/۲۲ گروه فنی و مهندسی آویژه دٌر - مشهد مقدس
دربهای اتوماتیک آویژه دٌر گروه فنی و مهندسی آویژه دٌر پیشرو در زمینه ی ارائه درب های اتوماتیک بالاخص درب های ...
avijehdoor avijehdoor ، تلفن : 05116079307

‪۹۱/۰۲/۰۶ نصب مسدود کننده پوشش موبایل
قابل توجه کلیه ادارات,مساجد,شرکتها,بازارها و دفاتر فعال در کیش.در هر زمان و به هر میزان که میخواهید ارتباط موبایل در ...
سعید حسین پور ، تلفن :

‪۹۱/۰۱/۲۶ بزرگترین تولید کننده، فروشنده پرس
الماس پرس بزرگترین تولید کننده، فروشنده و مشاور پرسهای ضربه ای و دنده اي هیدرولیک ايراني و روسي • ...
0
مسعود نگهداری ، تلفن : 09122340608

‪۹۱/۰۱/۲۲ نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری و کانکس
فروش ساندویچ پانل درضخامتهای2 تا10سانت در تنوع رنگ بالا باجنس ورق های گالوانیزه ، آلومینیوم ، آلوزینگ و فویل باعرض ...
علی نوروزی ، تلفن : 0251-7707633

‪۹۰/۰۹/۲۳ آموزش فنی پرسنل شما بصورت رایگان
در راستای رسالت خود در جهت ارتقاء صنعت کشور تقدیم میشود آموزش فنی پرسنل شما بصورت رایگان باور نکردنی است ولی حقیقت ...
رایگان
فرشید راد ، تلفن : 09360272441 - 09185911007

‪۹۰/۰۸/۳۰ سيستم کنترل هوشمند موتور خانه هاي گرمايش
ويژگي هاي سيستم کنترلي شرکت سامانه هاي پيدايش هوشمند پارسيان 1. استفاده از الگوريتم شبکه عصبي مصنوعي 2. امکان برنامه ريزي ...
1500000
جواد اصغری گلباغی ، تلفن :

‪۹۰/۰۸/۲۶ اصفهان – خیابان سپه – خیابان حکیم – بازا
شرکت فن آشنا : نصب و تعمیر سیستم ایمنی کامپیوتری و توزین سیستم لودسل (load cell & ...
mohsen naji ، تلفن : 03112120231

‪۹۰/۰۸/۲۰ دوربین مدار بسته
ايمن سازان مشاوره-طراحي -نصب و راه اندازي سيستمهاي نظارت و انتقال تصوير انتقال تصوير از طريق خط تلفن اي دي اس ...
2000000
علی نمک شناس ، تلفن : 02177245595

‪۹۰/۰۶/۱۴ آسانسور - پله برقی - پلکان متحرک
شرکت مهندسی پارسا آسانبر کسری یکی از معتبرترین و شاخص ترین شرکتهای آسانسوری فعال در زمینه خرید و فروش انواع ...
داود اشتياقي ، تلفن : 88607628

‪۹۰/۰۶/۰۹ سنسورحرکتی روشنایی (سنسور راه پله)
سنسورحرکتی روشنایی (سنسور راه پله): شرکت پرتو کنترل وارد کننده ی انواع سنسورهای حرکتی روشنایی (راه پله) در برندهای ...
حمید پویا ، تلفن : 44134447-021 ,44022945-021

‪۹۰/۰۶/۰۹ آیفون تصویری
شرکت پرتو کنترل ایرانیان به صورت تخصصی در زمینه نصب , تعمیر و پشتیبانی انواع آیفون تصویری در برند hexa,simaran ...
حمید پویا ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۰۹ اعلام حریق
شرکت پرتو کنترل ایرانیان به صورت تخصصی در زمینه نصب , تعمیر و پشتیبانی انواع سیستم اعلام حریق در برند ...
حمید پویا ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۰۹ تلفن ومراکزتلفن سانترال
شرکت پرتو کنترل ایرانیان به صورت تخصصی در زمینه نصب , تعمیر و پشتیبانی انواع تلفن ومراکزتلفن سانترال در برند ...
حمید پویا ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۰۹ دوربین مدار بسته
شرکت پرتو کنترل ایرانیان به صورت تخصصی در زمینه نصب , تعمیر و پشتیبانی انواع دوربین مدار بسته در برند ...
حمید پویا ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۰۹ برق صنعتی و ساختمانی
شرکت پرتو کنترل ایرانیان به صورت تخصصی در زمینه مشاوره.طراحی.تامین قطعات واجرای پروژه های برق صنعتی و ساختمانی از جمله ...
حمید پویا ، تلفن :

‪۸۹/۱۱/۰۹ دربهای اتوماتیک کشویی، دربهای اتوماتیک
شرکت بیتا گسترش آسیا (آلشیدر) نماینده انحصاری در ایران انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگی، کرکره ...
امین طاهرخاني ، تلفن : 77230172

‪۸۹/۱۱/۰۷ اتوماسیون صنعتی و خدمات فنی
1. انجام کلیه خدمات فنی شامل تعمیر و راه اندازی ماشین های تزریق پلاستیک 2. انجام پروسه های مربوط به نگهداری ...
احسان صرامی ، تلفن : 02188615731

‪۸۹/۱۰/۱۱ دربهای اتوماتیک کشویی، دربهای اتوماتیک
شرکت بیتا گسترش آسیا (آلشیدر) نماینده انحصاری در ایران انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگی، کرکره ...
امین طاهرخاني ، تلفن : 77230173

‪۸۹/۱۰/۱۱ ماشین آلات شیشه، تراش شیشه ، لول،‌سکوریت
شرکت بیتا گسترش آسیا ( آلشیدر) وارد کننده و تامین کننده انواع ماشین آلات صنایع شیشه فروش نقد و اقساطی ماشین آلات ...
امین طاهرخاني ، تلفن : 77230173

‪۸۹/۰۹/۲۹ آسانسورهاي صنعتي و ساختماني ديبا
شرکت آسانسور دیبا درامور فروش ˛ نصب ˛ راه اندازی ˛ سرویس و نگهداری انواع آسانسور ˛ پله برقی و ...
حسین پاک نیت ، تلفن : 44009727-44009737-44004071

‪۸۹/۰۹/۰۲ فروشDVR تایوانی با منوی کاملا فارس فول ف
DVR 4-8-16 کاناله ورودی صوت-الارم-UDB منوی کاملا فارسی فول فریم فرمت ضبط و پخش H-264 دارای خروجی HDMI تا چهار ترا بایت هارد ...
ریال2800000
ahmad ahmady ، تلفن : 66502667

‪۸۹/۰۸/۳۰ نصب دوربین مدار بسته و انتقال تصاویر
احتراماً به استحضار مي رساند، شرکت پردازش گستران به عنوان يکي از شرکتهاي مطرح در ...
ebrahim mohebbi ، تلفن : 66755312 ، 66755346 ، 66739145

‪۸۹/۰۸/۱۰ تلوزیون شهری
شرکت پرتو اشراق پیشتاز و همچنین متخصص در امور طراحی ، مونتاژ و فروش کلیه انواع نمایشگر LED - اعم ...
shiva p ، تلفن : 2231292

‪۸۹/۰۸/۰۵ مرکز تخصصي کيان گاز
فروش قطعات سی انی جی . نصب سیستم گاز سی انی جی بر روی ال 90 و خودروهای خارجی . ...
محمد رضا شاکری ، تلفن :

‪۸۹/۰۸/۰۵ مرکز تخصصی کیان گاز
فروش قطعات cng . فروش مخازن cng . اعطای نمایندگی در سراسر کشور . ...
محمد رضا شاکری ، تلفن :

‪۸۹/۰۸/۰۳ آب شیرین کن
شرکت میهن تصفیه دستگاه های آب شیرین کن,روش اسمز معکوس(RO) دستگاه های سختی گیر تبادل یونی و مغناطیسی مواد شیمیایی دستگاه های آب ...
رضا اسحاقی ، تلفن : 0251-6613502

‪۸۹/۰۸/۰۳ راهبند ، راهبند اتوماتيک - شرکت ارشيا
نصب انواع راهبند و درب‌های اتوماتیک در سراسر کشور شرکت «ارشیا» - سهامی خاص راهبند و کنترل پارکینگ جهت مجتمع‌ها و پارکینگ‌ها ...
شركت ارشيا ، تلفن :

‪۸۹/۰۸/۰۳ راهبند ، راهبند هيدروليک - شرکت ارشيا
نصب انواع راهبند و درب‌های اتوماتیک در سراسر کشور شرکت «ارشیا» - سهامی خاص راهبند و کنترل پارکینگ جهت مجتمع‌ها و پارکینگ‌ها ...
شركت ارشيا ، تلفن :

‪۸۹/۰۶/۲۳ سردخانه - چیلر - آیس بانک - یخ ساز
طراحی، ساخت ، نصب و تعمیرات تخصصی کلیه سیستم های تهویه مطبوع و تجهیزات برودتی با بیش از 30 سال ...
reza jafari ، تلفن : 09121684377

‪۸۹/۰۶/۱۳ بهبود صنعت
بهبود صنعت مجری خطوط لوله تاسیسات برودتی آمونیاکی . افزایش ظرفیت . جا به جایی ...
رضا مشرفی ، تلفن :

‪۸۹/۰۶/۰۸ فروش ، طراحی و نصب انواع نماهای کامپوزی
فروش ، طراحی و نصب انواع نماهای کامپوزیت کلاسیک و مدرن برای ساختمان های اداری و مسکونی با بهترین ...
توافقی
سجاد اناری ، تلفن :

 

1 2 3 4


درج آگهي در سايت نیازایران رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
>> این سایت در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است <<

در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سؤال با شماره 09301510030 (که متعلق به مدیریت وب سایت و پشتیبانی می باشد) یا ایمیل niaziran@gmail.com تماس حاصل فرمائید.