امروز  سه شنبه ۲۰/۰۹/۹۷  

 صفحه اصليكنترل پنلتعرفه وراهنما عضویتثبت نامتماس باماپنل اس ام اسلایسنس نود32 |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات بازار كار صنعت ارتباط شخصي


جستجو:

جستجوی گوگل

Googleدر وبسایت نیازایران
در كل اينترنت

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
شخصي

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

طراحی سایت رایگان

خرید ساعت طرح اصل 
تعرفه درج آگهی:

هدیه شارژ اولیه:
----------
هزینه درج لینک:
1000 تومان
ویژه متنی:
1000 تومان
ویژه عکسدار:
2000 تومان
هزینه هر ستاره:
2000 تومان
آگهی رایگان :
رایگان
تعداد ثبت آگهی:

نامحدود


 

 تبلیغات
هزینه درج بنر در همه صفحات برای افزایش بازدید و رنکینگ 35000تومان

خرید آبازورهای سه بعدی

خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود32 نسخه eset antivirus smart security 2017

خرید ساعت دیواری فانتزی

خرید ساعت مچی مردانه زنانهتوجه: آگهی های رایگان تایید نمیشوند. میتوانید با 2000 تومان آگهیتان را ویژه کنید . برای واریز اینجا کلیک کنید
خدمات - ماشينهاي اداري

پاناسونیک را فراموش کنید

سانترال هوشمند سيميا به بهره برداران محترم ميتواند قابليتهاي بيشتر از سانترال پاناسونيک را ارائه نمايد تا امور تلفني سازمان خود را با نازلترين هزينه ديجيتال نمايند.
حال به برخي از قابليتهاي اين مرکز تماس در ذيل اشاره ميشود:

+ بارگذاري آسان انواع پيام هاي اعلان:
شما توسط برنامه اي کاربر پسند مي توانيد انواع صداهاي دلخواه را براي گزينه هاي مختلف سيستم بر روي سرور مرکز تماس به صورت آنلاين بارگزاري نمائيد.

+ قابليت ارائه خطوط داخلي به صورت نامحدود و در نظر گرفتن شماره داخلي جهت هر کاربر:
مرکز تماس سيميا قابليت پشتيباني از بينهايت خطوط داخلي به شکل نرم افزاري و سخت افزاري را دارا مي باشد. شما به وسيله اين قابليت مي توانيد براي هر شخص يک شماره داخلي اختصاص داده و در هر زمان که کاربر تغيير مکان داد ديگر نياز به تغيير کابل شبکه نداشته و فقط شماره داخلي جايگزين مي گردد.

+ در اين سيستم آمار و گزارش گيري به گونه اي طراحي گرديده که مدير مربوطه مي تواند به صورت تمام وقت از آن بهره برداري نمايد:
آمار و گزارش گيري در اين مرکز تماس شامل جزئيات تماس هاي ورودي جهت هر شخص و براي هر درگاه ورودي خط شهري تهيه گرديده است. گزارشجگيري به شکل اعداد و ارقام، گرافيکي و نموداري نمايش داده مي شود.

+ ايجاد صندوق پيام صوتي جهت هر کاربر زماني که در اتاق خود حضور نداشته باشد:
اين قابليت مرکز تماس هوشمند سيميا با دانش و مهارت کارشناسان شرکت به گونه اي طراحي گرديده تا زماني که کاربر در دسترس نمي باشد تماس گيرنده بتواند پيغام خود را در سيستم ذخيره نموده و سيستم اين پيغام را براي او، پست الکترونيک نمايد. همچنين کاربر مربوطه مي تواند از خارج يا داخل سايت با وارد کردن کدي وارد سيستم پيام صوتي خود شده و با امنيت بالا پيغام ذخيره شده را شنيده و يا حذف نمايد.

+ ايجاد صندوق انتقادات و پيشنهادات به صورت الکترونيکي:
مدير سيستم مي تواند صندوق دريافت پيام ، انتقادات و پيشنهادات را به شکلي ويرايش نمايد تا هر مشترکي که با سيستم تماس گرفته و مي خواهد انتقاد، پيشنهاد و يا پيامي بگذارد به صورتي آسان وارد اين صندوق الکترونيکي شده و پيام خود را ذخيره نمايد. سيستم اين پيام را به انضمام شماره تماس گيرنده و زمان تماس به مدير معرفي شده در سيستم ارسال نمايد.

+ دريافت، توزيع و ذخيره نمابرها در پست الکترونيکي در نظر گرفته شده در سيستم به صورت PDF:
يکي ديگر از قابليت هاي نرم افزار مرکز تماس سيميا دارا بودن فکس سرور کاملا ديجيتال مي باشد که به بهره بردار اين امکان را مي دهد، با ايجاد نمابرهاي مجازي متعدد بر روي سيستم، تمامي نمابرهاي ارسالي به سيستم را بدون بوق اشغال دريافت و تبديل به PDF نموده و براي رويت کاربر داراي مجوز ارسال نموده و يا پست الکترونيک نمايد. جهت ارسال دورنگار نياز به دستگاه نمي باشد و بهره بردار مي تواند به وسيله بستر شبکه دورنگار خود را ارسال نمايد.

+ قابليت تنظيم ليست سياه براي مزاحمين تلفني:
کارشناسان شرکت با مطالعه و بررسي مراکز تلفني معتبر بين المللي و با تکيه بر استانداردهاي جهاني، قابليت شاخصي را به اين مرکز تماس افزوده اند که مدير سيستم مي تواند شماره تماس گيرنده فرد مزاحم را در آن ثبت کرده تا ديگر نتواند با سيستم تماس بگيرد.

+ سرور مرکز تماس سيميا قابليت پشتيباني از خطوط مخابراتي رايج همچون E1,T1,FXOرا دارا مي باشد:
درگاه ورودي خطوط شهري در نرم افزار مرکز تماس سيميا قابليت پشتيباني از انواع خطوط استاندارد و رايج را دارا
مي باشد.

+ سيستم مذکور داراي ضبط مکالمات خطوط داخلي و خارجي بدون نياز به برنامه اي اضافي مي باشد:
از جمله قابليت هاي مهم و کليدي اين نرم افزار، توانايي ضبط مکالمات بوده که به بهره بردار اين امکان را مي دهد که با انتخاب گزينه براي داخلي مورد نظر مکالمات انجام شده را ضبط و حتي مي توان به شکلي تنظيم نمود که مکالمات بيروني و يا مکالمات ورودي را ذخيره نمايد. همچنين در سيستم گزارش گيري اطلاعات مربوط به صداي ضبط شده با درج تاريخ، ساعت، شماره تماس گيرنده، شماره داخلي و دانلود فايل از روي سرور امکان پذير مي باشد.

+ داراي منشي ديجيتال(IVR) چند لايه:
يکي از قابليت هاي مهمي که در مراکز تماس پيشرفته قابل ذکر مي باشد منشي ديجيتال و هوشمند است. هم اکنون اين نرم افزار داراي منشي ديجيتال چند لايه مي باشد که به بهره بردار اين امکان را مي دهد که براي هر مقصدي در سازمان خود يک شماره براي تسريع در روند شماره گيري تماس گيرنده اختصاص دهد.

+ محيط برنامه وکنترل تنظيمات مرکز تماس سيميا به شکل Web Base مي باشد:
به علت عدم نياز جهت نصب برنامه هاي جانبي بر روي سيستم هاي کنترل کننده مرکز تماس و تنظيمات، اين نرم افزار به صورتي مي باشد که بهره بردار مي تواند کليه نظارت و تنظيمات مربوطه را از انواع برنامه هاي نرم افزاري که Web را پشتيباني مي کند استفاده نمايد و همچنين با امنيت بالايي که براي آن در نظر گرفته شده فقط چند کاربر که مجوز دسترسي به سيستم را دارند مي توانند بهره برداري نمايند.

+ قابليت اتصال چندين مرکز تماس با يکديگر از طريقNetworking Ip:
اين قابليت مي تواند در مراکز تماسي که حجم ترافيک آن نسبت به خطوط ورودي و داخلي هاي موجود زياد مي باشد به کار گرفته شود که به بهره بردار اين امکان را مي دهد که در آن مرکز تماس 2 سرور راه اندازي نمايد که بار ترافيکي را بين اين 2 سرور تقسيم نمايد و همچنين در هنگامي که يک سرور از مدار به هر علتي خارج مي شود سرور دوم به صورت آنلاين وارد مدار شده و مرکز تماس عملکرد جاري خود را انجام مي دهد.

+ محصول مرکز تماس سيميا به علت نصب بر روي لينوکس داراي ضريب اطمينان بالا مي باشد:
در حال حاضر در سازمان ها و ارگان هاي داخلي امنيت اطلاعات و داده ها از اهميت بالايي برخوردار مي باشد. اين شرکت سيستم عامل لينوکس را براي اين امر انتخاب نموده که به علت متن باز بودن آن مي تواند تغييرات زيرساختي و امنيتي بر روي آن اعمال نمايد تا از ورود اشخاص سودجو به سيستم جلوگيري شود.

+ قابليت صف انتظار پيشرفته جهت خطوط ورودي به سيستم:
اين قابليت براي مراکزي کاربرد دارد که تعدادي کاربر جهت پاسخگويي براي خطوط در نظر گرفته شده است. صف انتظار مرکز تماس هنگامي که مشترک از بيرون تماس گرفته خطوط را بين کاربران پاسخگو به صورت عادلانه تقسيم نموده و شماره صف را به مشترک اعلام مي کند و حتي مي شود به شکلي صف انتظار را تنظيم نمود که به دو سايت مختلف خطوط را تقسيم نمايد.

+ داراي سيستم کنفرانس داخلي و خطوط بيروني به صورت نامحدود:
بهره بردار از اين قابليت مي تواند براي کنفرانس بين خطوط داخلي و خطوط زنگ خور استفاده نمايد. با تنظيمات اين قابليت مي توان به صورت هوشمندانه براي کنفرانس شماره اي را اختصاص داد که مشترکي که از بيرون تماس گرفته با گرفتن اين شماره وارد کنفرانس شده و رمز عبور کنفرانس را وارد نموده و به شکلي آسان وارد کنفرانس شود و حتي مي توان براي هر کنفرانس يک مدير در نظر گرفته و نام کساني که کنفرانس را ترک مي کنند بازگو مي نمايد.

+ پشتيباني از تماس تصويري در داخل بستر شبکه:
شما توسط اين قابليت مي توانيد از تلفن هاي رو ميزي تحت شبکه و نرم افزارهاي تلفني تحت شبکه که تماس تصويري را پشتيباني مي کنند در داخل بستر شبکه خود تماس تصويري برقرار نمائيد.

+ داراي ايميل سرور و تنظيمات مربوطه و يکپارچه شدن با برنامه MS Outlook:
اين قابليت مهم که به اين مرکز تماس افزوده شده مي تواند تمامي ايميل هايي توسط مرکز تماس ارسال خواهد شد دريافت نموده و اين توانايي را نيز دارد که با نرم افزار Outlook متصل شود.

+ داراي برنامه کاري و اعلام آن از طريق صدا به کاربر استفاده کننده در زمان ارائه شده به سيستم:
اين قابليت براي مديران و کاربران استفاده کننده از اين سيستم امري اجتناب ناپذير مي باشد که به وسيله آن مي توانيد مانند يک منشي ديجيتال وقت جلسه، ملاقات و ... را تنظيم نموده و سيستم به صورت اتوماتيک در تاريخ و زمان تعيين شده با داخلي شما تماس گرفته و آن وقت را يادآوري مي نمايد.

+ کنترل و مانيتورينگ عملکرد کاربران توسط سوپروايزر به صورت On Line:
بهره بردار مي تواند تمامي کاربرها و خطوط ورودي را مشاهده نموده و عملکرد کاربران را به صورت آنلاين و بدون وقفه در نظر گرفته و مديريت خطوط را به عهده گيرد.

+ تخصيص مجوز دسترسي به قابليت هاي سيستم با ايجاد کاربر و گروه کاري:
مدير سيستم مرکز تماس مي تواند براي کاربران استفاده کننده از اين سيستم به تعداد نا محدود کلمه عبور و رمز عبور تخصيص و هر کاربر را با ايجاد گروه کاري که مجوز ورود به قسمت هاي مختلف سيستم دارند در نظر گيرد.

+ کنترل کامل سرور مرکز تماس سيميا از راه دور:
مرکز تماس سيميا با بهره گيري از آخرين تکنولوژي و متدلوژي هاي تحت شبکه تهيه گرديده که به بهره بردار اين امکان را مي دهد که مرکز تماس را از راه دور و خارج از سايت کنترل نموده، گزارش و آمارگيري را نيز داشته باشد.

+ شونود مکالمات به صورت آنلاين بين خطوط داخلي و شهري:
سوپروايزر اين سيستم مي تواند با وارد کردن کدي تمامي مکالمات انجام شده بين خطوط داخلي و بيروني را شونود نمايد.

http://www.SimiaSystem.Com


ارسال آگهي : 1389/09/02

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- شبكه- فيلم- فتوكپي- كاغذ- LG- پرينتر- درام- دوربين- ماشين حساب- پلاتر- كارتريج- مخابرات- فروش فيلم- زيمنس- سانترال- تلفن گويا- اسكنر- panasonic- پاناسونيك- دستگاه كپي- siemens- حضور و غياب- ماشينهاي اداري

تازه‌هاي خدمات - ماشينهاي اداري (صفحه 1 از 3)
‪۹۷/۰۹/۱۰ تونر کونیکا TN-613 جهت مدلهای 452 و 652
تونر فابریک کونیکا مینولتا452/552/652 با بهترین قیمت. آساک سیستم تلفن: 02188844370 02188841683 www.Asaksystem.ir ...
استعلام
آساک سیستم ، تلفن : 88844370

‪۹۷/۰۹/۱۰ دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا مدل C6
دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا مدل C652 - کپی Konica Minolta bizhub C652 - با قابلیت پرینت / کپی / ...
آساک سیستم ، تلفن : 88844370

‪۹۶/۱۱/۲۵ چاپ,8 رنگ با تکنولوژي کپي تراکس ورايت تخ
ويژة نمايشگاههاي کشور - تهران توصيه گوگل :چاپ نگار ، چاپ CD 8 رنگ ديجيتال 02188784350 توليد ...
تماس بگيريد!!!!!!!!!!!!!!!!
چاپ نگار طراحان چاپ نگار ، تلفن : 88784350

‪۹۶/۰۳/۱۷ تعمیرات دستگاه کپیCanon,Ricoh,Konica
ماشینهای اداری بهارتوس با بکارگیری توان تجربی و علمی خود آمادگی خود را برای پشتیبانی،سرویس وتعمیرات دستگاههای کونیکا مینولتا c350،c351،c450،c451،c550،c652،3102و ...
50000
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۳/۱۷ فروش دستگاه کپی کانن(IR8500،7105،105)
ماشینهای اداری بهار توس با بهره گیری از توان تجربی خود تعدادی دستگاه کپی کانن 7105و 105 و 8500 ...
11000000
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۳/۱۷ فروش استثنائی دستگاه ریکو(MP7500،MP6001)
ماشینهای ادری بهار توس به اطلاع همکاران و مصرف کنندگان محترم میرساند که این شرکت با استفاده از توان تجربی ...
7000000
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۳/۱۷ فروش دستگاه کونیکا مینولتا(C451،C452)
ماشینهای ادری بهار توس به اطلاع همکاران و مصرف کنندگان محترم میرساند که این شرکت با استفاده از توان تجربی ...
3700000-6000000
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۳/۱۷ تونر konica minolta (فابریک،طرح،VG)
ماشینهای اداری بهار توس با بهر گیری از توان تجربی و علمی خود در تشخیص مواد مصرفی با کیفیت ومرغوب ...
160000
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۳/۱۷ تونر،قطعات و لوازم جانبی (Canon)
ماشینهای اداری بهار توس با بهر گیری از توان تجربی و علمی خود در تشخیص مواد مصرفی وقطعات با کیفیت ...
1900000
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۳/۱۷ ماشینهای اداری بهار توس
ماشینهای اداری بهارتوس آمادگی خود را در زمینه خرید و فروش دستگاههای حرفه ای و نیمه حرفه ای وارائه خدمات ...
بانازلترین قیمت
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۳/۱۷ ماشینهای اداری بهار توس تونر،لوازمkonica
ماشینهای اداری بهار توس با بهر گیری از توان تجربی و علمی خود در تشخیص مواد مصرفی با کیفیت ومرغوب ...
بانازلترین قیمت
hamed nasirlu ، تلفن : 09197634200

‪۹۶/۰۲/۲۷ پول شمار
پول شمار روميزي رويا (ROYA) ........................ مشخصات فني دستگاه ............ داراي 3 سرعت قابل تنظيم (900 , 1200 , 1500) شمارش سريع ، دقيق و ...
تماس
ماشینهای اداری پاسارگاد . ، تلفن : 88341950

‪۹۶/۰۱/۲۵ لمینیتورعریض
لمینیتورهای لورنز Lorenz دستگاههای لمینیتور لورنز در 2 مدل BU-1100RFZS/BU-1600RFZS قابلیتها: - کاربری آسان ، پرکار ، کم هزینه - لمینیت گرم وسرد - قابلیت لمینیت یکرو ...
بایک تماس
رامین اقدم ، تلفن : 09329510748

‪۹۶/۰۱/۲۵ لمینیتور-فروش لمینیتورهای عریض
فروش پلاترهای لیزری تک رنگ بااسکنرهای فابریک عریض -پلاترهای رنگی indoor،outdoor -لمینیتورهای عریض -رول کاغذپلاتر-خدمان اسکن نقشه واسنادباحرفه ای ترین سیستمها سازمانهای ...
رامین اقدم ، تلفن : 09329510748

‪۹۶/۰۱/۲۵ رول کاغذپلاتر
فروش کاغذورول- پلاتر *دفاترفنی مهندسی،تبلیغاتی، عکاسی،ش رکتهای مشاورومهندسی، چاپخانه داران همه وهمه…. *فروش کاغذاوزالیدوپلاتر-ساخت کره باکیفیتی بالاومناسب تهیه شده ازمرغوبترین مواداولیه درسایزهای استانداردووزنهای مختلف به شرح ذیل: 1-رول ...
بایک تماس
رامین اقدم ، تلفن : 09329510748

‪۹۵/۱۱/۰۶ کاغذخردکن-کاغذخوردکن
کاغذخردکن درمدلهای : رومیزی.دفتری.اداری.صنعتی ساخت چین وآلمان باقابلیتهای گوناگون خردکردن: کاغذ - سوزن - گیره - کارت اعتباری - CD -فلاپی - زونکن و......... باگارانتی وخدمات ...
رامین اقدم ، تلفن : 09329510748

‪۹۵/۰۸/۱۷ تعمير و سرويس انواع پول شمار روميزي
تعمير و سرويس انواع پول شمار روميزي پولشمار دستگاهي است بسيار حساس که دقت شمارش در آن حرف اول ...
اقای فلاحی ، تلفن : 88814812

‪۹۴/۱۱/۱۱ راهنماي تعمير فتوکپي CANON-TOSHIBA
راهنماي تعميرات و عيب يابي دستگاههاي کپي توشيبا و کانن (مدلهاي روز بازار ) موجود است . اين کتابها ...
هر مدل دستگاه 9 هزار تومان
رضا کاوه ، تلفن :

‪۹۴/۰۲/۱۶ مراکز تلفن و تماس آوایا
شرکت آوایا در زمینه ایجاد سیستم‌های تلفنی سازمان‌ها و فناوری مراکز تماس فعالیت می‌کند. شرکت آوایا به عنوان بخش ارتباطات ...
علی پارسا ، تلفن : 84229500

‪۹۳/۱۲/۱۸ فنی کار تعمیرات تخصصی انواع فکس
مرکز تعمیرات و خدمات گارانتی فنی کار با بیش از یک دهه تجربه همراه با کادری مجرب آمادگی خود را جهت تعمیرات تخصصی ...
شرکت فنی کار ، تلفن : 021-88930441

‪۹۳/۱۲/۱۸ فنی کار تعمیرات تخصصی انواع دستگاه فتوکپ
مرکز تعمیرات و خدمات گارانتی فنی کار با بیش از یک دهه تجربه همراه با کادری مجرب آمادگی خود را جهت تعمیرات تخصصی ...
شرکت فنی کار ، تلفن : 021-88930441

‪۹۳/۱۲/۱۸ فنی کار تعمیرات تخصصی انواع ماشینهای ادا
مرکز تعمیرات و خدمات گارانتی فنی کار با بیش از یک دهه تجربه همراه با کادری مجرب آمادگی خود را جهت تعمیرات تخصصی ...
شرکت فنی کار ، تلفن : 021-88930441

‪۹۳/۱۲/۱۸ فنی کار تعمیرات حرفه ای انواع پرینتر
مرکز تعمیرات و خدمات گارانتی فنی کار با بیش از یک دهه تجربه همراه با کادری مجرب آمادگی خود را جهت تعمیرات تخصصی ...
شرکت فنی کار ، تلفن : 021-88930441

‪۹۲/۱۲/۲۱ صندوق فروشگاهی, بارکد خوان , چاپگر رسید
کامل ترین صندوق فروشگاهی همراه با کارایی آسان با امکانات صفحه نمایش لمسی قابلیت چاپ فیش رسید بر روی دستگاه ...
آرمان توسعه سامان ، تلفن : 66421330 - 66433085 - 66947832

‪۹۲/۰۳/۱۹ سیستم بایگانی اتوماتیک ریلی
"جدیدترین محصول اتوماتیک جهت بایگانی اسناد و کالا شما به راحتی می توانید فقط با زدن یک کلید ...
با توجه به ابعاد متغیر است
mobile smart ، تلفن : 76250690

‪۹۲/۰۳/۱۲ فروش فوق العاده قفسه های بایگانی
فروش قفسه های بایگانی هنگام خرید به راحتی فکر می کنید؟ دنیای مجازی کسب و کار تولید کننده سیستم های نوین و ...
دنیای مجازی کسب و کار ، تلفن : 76250072

‪۹۲/۰۳/۱۲ بایگانی خود را استاندارد کنید
"به اطلاع می رسانیم شرکت دانش بنیان دنیای مجازی کسب و کار با همکاری موسسه لویدزتک انگلستان خدمات استاندارد سازی ...
دنیای مجازی کسب و کار ، تلفن : 76250072

‪۹۲/۰۳/۱۲ سیستم مدیریت یکپارچه نگهداری اسناد
"اجرای سیستم مدیریت یکپارچه نگهداری اسناد توسط مخترع : شرکت دنیای مجازی کسب و کار مجری انحصاری شرکت دنیای مجازی کسب ...
دنیای مجازی کسب و کار ، تلفن : 76250072

‪۹۲/۰۲/۱۰ دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور و غياب مبتني بر کارت بدون تماس و سنسور اثر انگشت + نرم افزار رايگان 1) اولين دستگاه حضور و ...
0
شرکت نی نو ، تلفن : 02177278523

‪۹۰/۰۷/۲۸ طراحی،چاپ و فروش کلیه دستگاه هاو مواد مص
طراحی،چاپ و فروش کلیه دستگاه هاو مواد مصرفی چاپ حرارتی لیوان سفید:5000 تومان لیوان دسته رنگی:7000تومان لیوان جادوئی:10000تومان لیوان دورمشکی:8000تومان لیوان شب نما:10000تومان لیوان نقره ...
amir varposhti ، تلفن : 88491581-4

‪۹۰/۰۷/۲۸ پرینترهای سامسونگ
SAMSUNG قیمت پرینترهای ML-1860 960,000 ریال ...
amir varposhti ، تلفن : 88491581-4

‪۹۰/۰۷/۲۸ ماشین های اداری محا گستر
محــا گستر فروش انواع جوهر هاي سابليميشن -کاغذ سابليميشن دستگاه هاي پرس تک کاره 3 کاره 5 کاره 6 کاره 7 ...
amir varposhti ، تلفن : 88491581-4

‪۸۹/۱۱/۱۲ دیتالاجیک datalogic
دیتالاجیک datalogic بارکد ، بارکدخوان ، بارکد ریدر ، سيستمهاي مديريت انبار ، مديريت اطلاعات ، جمع آوري اطلاعات , barcode ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ اپتیکن opticon
اپتیکن opticon بارکد ، بارکدخوان ، بارکد ریدر ، سيستمهاي مديريت انبار ، مديريت اطلاعات ، جمع آوري اطلاعات , barcode ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ ایتاکا Ithaca
ایتاکا Ithaca پرينترهاي حرارتي ، فيش زن ، فیش پرینتر ، رسيد پرينتر و صدور قبض , receipt printer, pos printer, ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ زبرا Zebra
زبرا Zebra زبرا Zebra ، پرينترهاي حرارتي ، ليبل زن ، لیبل پرینتر ، سيستم مديريت بارکدي ، ليبل امنيتي ، ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ سامسونگ Samsung
سامسونگ Samsung پرينترهاي حرارتي ، ليبل زن ، لیبل پرینتر ، سيستم مديريت بارکدي ، ليبل امنيتي ، صدور فیش ، ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ بیانگ Beiyang
بیانگ Beiyang پرينترهاي حرارتي ، ليبل زن ، لیبل پرینتر ، سيستم مديريت بارکدي ، ليبل امنيتي ، صدور فیش ، ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ بیگسولون Bixolon
بیگسولون Bixolon پرينترهاي حرارتي ، ليبل زن ، لیبل پرینتر ، سيستم مديريت بارکدي ، ليبل امنيتي ، صدور فیش ، ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ سیوو Sewoo
سیوو Sewoo پرينترهاي حرارتي ، ليبل زن ، لیبل پرینتر ، سيستم مديريت بارکدي ، ليبل امنيتي ، صدور فیش ، ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ تی اس سیTSC
تی اس سیTSC تی اس سیTSC ، پرينترهاي حرارتي ، ليبل زن ، لیبل پرینتر ، سيستم مديريت بارکدي ، ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۱۱/۱۱ بارکدشاپ barcodeshop
بارکدشاپ barcodeshop بارکد شاپ مرکز تخصصي بارکد Barcode ، بارکد ريدر Barcode Scanner ، ليبل پرينتر Label Printer ، کارت پرينتر ...
barcodeshop2000 barcodeshop2000 ، تلفن : 04115549121

‪۸۹/۰۹/۰۲ پاناسونیک را فراموش کنید
سانترال هوشمند سيميا به بهره برداران محترم ميتواند قابليتهاي بيشتر از سانترال پاناسونيک را ارائه نمايد تا امور تلفني سازمان ...
لطفا" تماس بگیرید
سیاوش سهیل مقدم ، تلفن : 66389580-81

‪۸۹/۰۸/۱۳ سیستم های حضور و غیاب و کنترل تردد
نياز بشر به امنيت و زندگي کردن در آرامش موضوع جديدي نيست. اما امنيت در جامعه امروز مفاهيم مختلفي پيدا ...
گروه فنی و مهندسی مبتکران نوتاش صنعت ، تلفن :

‪۸۹/۰۸/۱۳ سيستم هاي برق اضطراري
سيستم هاي برق اضطراري: تقريباً همه کساني که با سيستم هاي برقي سر و کار دارند صدمات مالي و زماني زيادي ...
گروه فنی و مهندسی مبتکران نوتاش صنعت سهامی خاص ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۲۴ دستگاه حضور و غیاب
شرح کاربری: با استفاده از اين دستگاه با کاربری های (ساعت حضور و غياب و سيستم کنترل تردد وآيفون) مي ...
لطفا با ما تماس بگیرید
پیشگامان آسیا ، تلفن : (0711)-2346202

‪۸۹/۰۶/۲۳ شرکت فناوری صدف ( canon )
شرکت فناوری اطلاعات صدف ( canon ) شماره ثبت215790 آماده همکاری با شما مشتری محترم در خصوص خدمات پشتیبانی دستگاههای فتوکپی کانن ...
شرکت فنا وری صدف ( canon ) شرکت صدف ، تلفن : 77627944/77627945

‪۸۹/۰۶/۲۳ شرکت فنا وری صدف ( canon )
شرکت فناوری اطلاعات صدف ( canon ) شماره ثبت215790 آماده همکاری با شما مشتری محترم در خصوص خدمات پشتیبانی دستگاههای فتوکپی کانن ...
شرکت فنا وری صدف ( canon ) شرکت صدف ، تلفن : 77627944/77627945

 

1 2 3


درج آگهي در سايت نیازایران رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
>> این سایت در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است <<

در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سؤال با شماره 09301510030 (که متعلق به مدیریت وب سایت و پشتیبانی می باشد) یا ایمیل niaziran@gmail.com تماس حاصل فرمائید.