امروز  یکشنبه ۲۸/۱۱/۹۷  

 صفحه اصليكنترل پنلتعرفه وراهنما عضویتثبت نامتماس باماپنل اس ام اسلایسنس نود32 |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات بازار كار صنعت ارتباط شخصي


جستجو:

جستجوی گوگل

Googleدر وبسایت نیازایران
در كل اينترنت

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
شخصي

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

طراحی سایت رایگان

خرید ساعت طرح اصل 
تعرفه درج آگهی:

هدیه شارژ اولیه:
----------
هزینه درج لینک:
1000 تومان
ویژه متنی:
1000 تومان
ویژه عکسدار:
2000 تومان
هزینه هر ستاره:
2000 تومان
آگهی رایگان :
رایگان
تعداد ثبت آگهی:

نامحدود


 

 تبلیغات
هزینه درج بنر در همه صفحات برای افزایش بازدید و رنکینگ 35000تومان

خرید آبازورهای سه بعدی

خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود32 نسخه eset antivirus smart security 2017

خرید ساعت دیواری فانتزی

خرید ساعت مچی مردانه زنانهتوجه: آگهی های رایگان تایید نمیشوند. میتوانید با 2000 تومان آگهیتان را ویژه کنید . برای واریز اینجا کلیک کنید
آموزش - رشته هاي ورزشي

آموزش گام به گام هیپنوتیزم و یوگا و خود

آموزش هيپنوتيزم و يوگا)توسط بنیان گذار هیپنوتیزم در ایران(

احتياج به خود هيپنوتيزم همانند احتياج به برق و روشنايي است
همه مردم دنيا به خود هيپنوتيزم به اندازه برق وروشنايي احتياج دارند. تا اختراعي نشده تا اختراعي ظاهر نگشته و عملا مردم آن اختراع را بکار نبرده اند نميدانند که به آن احتياج دارندخود هيپنوتيزم کليد مغز و احساسات اراده و افکار است. خود هيپنوتيزم آرامش وراحتي خونسردي ونشاط به شما ميدهد. خود هيپنوتيزم هر فردي را قادر ميسازد در مقابل همه مشکلات مادي معنوي عشقي و اجتماعي زندگي در کمال خونسردي ونشاط مبارزه کند و پيروز شود يا خونسردو بي تفاوت رها کند تا خودش حل شود.
احتياجي که هر خانواده به هيپنوتيزم دارد.
اگر در خانه اي برق قطع شود کمبود برق احتياج به برق کاملا معلوم است وحتي قطع برق اعضا خانواده راعصبي وناراحت ونگران ميکند زيرا اطاقها تاريک ميشود يخچال وکولر يا ا پنکه از کار مي افتد و ناراحتي هاي ديگري پديد مي آيد.
حالا من ميگويم هر خانواده اي باندازه برق به هيپنوتيزم هم احتياج دارد.چرا؟به چه دليل ؟
هيپنوتيزم بهترين کپسول رفع اختلافات خانوادگي است نه تنها از بالا رفتن آمار طلاق که جلوگيري مي کند بلکه ناراحتي واختلافات عصبي زنها و شوهر ها را از بين ميبرد و قدرت گذشت و سازش آنها را زياد ميکند که بتواند با يکديگر در صفا و صميميت بسر برند.

هيپنوتيزم کپسولي است بنام کپسول مهندسي,کپسول دکتري,کپسول نقاشي,کپسول هنر,و بالاخره کپسول ايجاد عشق به هر نوع کار دلخواه و کپسول ايجاد عشق به هر نوع کار دلخواه و کپسول ايجاد نفرت و خودداري از هر نوع کار ناشايست و نادرست.
مثلا شما ميخواهيد پسرتان مهندس شود,يا دخترتان پزشک شود,ولي هيچکدام نميتوانند,يا علاقه ندارند.بوسيله هيپنوتيزم اين کار عملي است,هيپنوتيزم شبيه کپسول است که البته با شرايطي به او ميخورانيم و در نتيجه خود به خود سدهاي مغزي شکسته ميشود و نيروهاي گره خورده و در زنجير شده عصبي و دروني رها مي شود. و شروع به کار و فعاليت در را صحيح و درست مينمايند.
هيپنوتيزم داروي درد اکثر اختلافات خانوادگي است.
خودهيپنوتيزم چارهمه اين دردهاست.
خودهيپنوتيزم کليد مغز ,عواطف و احساسات شما است.
همانطور که شما احتياج به غذا و هوا داريد,همانطور که شما احتياج به پا داريد که راه برويد,همانطور هم احتياج به خودهيپنوتيزم داريد.
خودهيپنوتيزم شما را به سکون و آرامش ميرساند:شما را به دنياي آرامش و راحتي اعضا و اعصاب ميرساند.
به کمک هيپنوتيزم شما ميتوانيد,ظلمها و بيعدالتيها,حق کشيها,قانون شکني هاي زائيده اجتماع سرمايه داري را اگر نمي توانيد از بين ببربيد لااقل تحمل کنيد.
خود هيپنوتيزم رفيق فداکار و پزشک دلسوز کوژ پشتان ناقص الخلقه ها زشت رويان است,که مي تواند به آنها آنچنان تحمل و توانايي بدهد,و آنچنان نيرو و ااستعدادي بخشيد که ترقي و تعالي مادي و معنوي يا هنري خود را جانشين جور و ستم معشوقشان نماييد.
خودهيپنوتيزم اگر استمرار يابد,آنچنان تفکر و تعقل و استعدادهاي دروني را پرورش ميدهد و بزرگ ميکند,که انسان معمولي را تبديل به نابغه اي بزرگ جهاني خواهد شد,بعنوان مثال اگر فردي قبل از شروع خودهيپنوتيزم,استعدادهايش به اندازه مورچه باشد,پس از ماه هاتکرار خودهيپنوتيزم تبديل به شيري مقتدر و توانا ميشود.
خود هيپنتيزم در موفقيتهاي زندگي روزانه و در بسياري از موارد ميتواند موثر باشد . در زير تعدادي از فوايد خودهيپنوتيزم ذکر ميشود:
1-خودبيني ونشاط در زندگي2-ازدياد مقاومت جسمي وفکري3-معالج بيخوابي4-بيدارشدن از خواب در هر موقع دلخواه5-تقويت حافظه6-تقويت تمرکزفکر 7-تيز بيني وتيز شنوايي8-سرعت در يادگيري9-موفقيت در امتحانات ويادآوري خاطرات بسيار دور10-دندان پزشکي11-ترس از سن صحنه نمايش سخنراني راديو تلويزيون12-بيدارکردن استعدادهاي خفته13-زايمان بي درد بوسيله خودهيپنوز14-معالجه لکنت زبان15- کمرويي,ترسويي واعتماد به نفس16-ترک بسياري از عادات نظير سيگار کشيدن17-انحرافات جنسي18-وحي والهام 19-خود هيپنوتيزم در تمام ورزشها,خودهيپنوتيزم براي موفقييت در ورزشها و رسيدن بمقام قهرماني نقش اعجاز انگيزي دارد.20-خود هيپنوتيزم در جراحي 21-محرکات ذهني و وسواس 22-درمان چاقي و لاغري بوسيله خودهيپنوتيزم 23-هيپنوتيزم در پزشکي24-بيماري پرخوري با هيپنوتيزم25-ثروتمند شدن از طريق خودهيپنوتيزم
خود هيپنوتيزم قادر است بمرور همه اينقبيل اختلالات و عوامل منفي فکري و ذهني را از بين ببرد و ناخودآگاه وي آنچنان او را راهنمايي کند که بدون اشتباه و لغزش بسوي ثروتمند شدن پيش برود.
در حال خودهيپنوتيزم بايستي به شعور ناخود آگاه تلقين کرد و از شعور ناخود آگاه خواست که شخص را ثروتمند کند.پس از گذشت مدت زماني ,شعور ناخود آگاه آنچنان نقشه ها و طرحهاي ابتکاري و خلاقه اي براي ثروتمند شدنارائه خواهد کرد که شخص متعجب خواهد شد و در ضمن با راهنمايي هاي صحيح از اشتباح و لغزش جلوگيري خواهد کرد.
دوره خود اموز خود هيپنوتيزمي يکي از روش هاي سريع وارد شدن به خلسه هيپنوتيزمي مي باشد. هيپنوتيزم از بهترين روش هاي کار کردن بر روي ناخو اگاه و ضمير باطن مي باشد . در ضمن کسانيکه به طريقي با متافيزيک آشنا شده اند از خود هيپنوتيزمي براي تجربيات متافيزکي بايد استفاده کنند. خودهيپنوتيزمي به دليل خلسه اي که ايجاد مي کند مي تواند تمرکز فکر کافي براي وارد شدن به ناخود اگاه يا بعد ديگر را فراهم کند . ايجاد خود هيپنوتيزمي کار چندان ساده اي نمي باشد و کساني که با موضوع کار کرده اند با اين مشکل روبرو هستند که به راحتي نمي توانند در خلسه هيپنوتيزمي قرار گيرند اساتيدبا تجربيات زيادي که در زمينه هيپنوتيزم داشته اند اقدام به تهيه خود اموز خود هيپنوتيزمي نموده اند . اين خود اموز به شما کمک مي کند که تنها در طي دو هفته بتوانيد به راحتي در خلسه قرار گيريد و خودتان را شرطي کنيد . اين تکنيک کاملا موثر است و شما با خريد دوره خود هيپنوتيزمي يک استاد هيپنوتيزم به خانه برده ايد و او شما را درمنزلتان هيپنوتيزم مي کند و شما مي توانيد از مزاياي خود هيپنوتيزم در زمينه روانشناسي يا متافيزيک استفاده کنيد . جهت اطلاع بيشتر و مشاوره با سایت http://www.eforosh.com/inforosh/ تماس بگيريد
مجموعه کامل خود آموز خود هيپنوتيزم که شامل 7 ساعت آموزش صوتي به صورت کامل و جامع شامل 6 جلسه ميباشد.به همراه جزوه کامل که شما در 5 جلسه ,خود هيپنوتيزم و چهار عمل اصلي يوگا را به صورت کامل آموزش ميبينيد و درس ششم شما همراه استاد چهار عمل يوگا را کار ميکنيد و بعد از يوگا استاد شما را عملا هيپنوتيزم ميکند.
به همراه اين مجموعه چهارجلد کتاب الکترونيکي آموزش خودهيپنوتيزم و دگر هيپنوتيزم به شما داده خواهد شد.که اين چهار جلد گرانبها ترين کتابهاي خودهيپنوتيزم و دگر هيپنوتيزم ميباشند.
مجموعه هاي ديگري که در اين پکيج قرار دارند
1-مستند هيپنوتيزم درماني (در اين مستند مشاهده ميکنيد که چگونه اساتيد و دکتر ها بيمارانشان را با هيپنوتيزم درمان ميکنند)اين مستند در يک دي وي دي قرار دارد
2- مستند نيروي جاذبه (در اين مستند مشاهده ميکنيد که تلقين و تصوير سازي و هيپنوتيزم چقدر در زندگي اهميت دارند و ياد خواهيد گرفت که چگونه از اين علم براي موفقييت در زندگيتان استفاده کنيد) اين مستند در يک دي وي دي قرار دارد
3- بيش از 150 کتاب و مقاله در زمينه علوم قريبه,هيپنوتيزم ,موفقييت,انرژي درماني,دعانويسي و...
4-بيش از 100 موزيک بيکلام مديتيشن و آرام بخش
5- بيش از 100 تصوير بسياز زيبا وروحيه انگيز براي صفحه دسکتاب و قابل پرينت براي اتاقتان
اين مجموعه خود آموز کامل خودهيپنوتيزم در 3 دي وي دي به قيمت 25000 براي شما عزيزان عرضه ميشود.
در کشور هاي خارج هم چنين مجموعه اي وجود دارد,البته به زبانهاي انگليسي,فرانسه,آلماني و غيره که تهيه آنها براي شما يا غير ممکن است.يا بسيار گران و يا به علت تسلط نداشتن بزبان خارجي غير قابل استفاده است.مجموعه خود آموز خودهيپنوتيزم علم نوپا و بسيار ارزنده خودهيپنوتيزم را آموزش ميدهد و راز بزرگي را افشا ميکند.
در کشورهاي خارجه قيمت اين پکيج که بدون کتاب و مستند است به مبلغ بالاي 700 تا 900 دلار فروخته ميشود. وشما ميتوانيد اين مجموعه ارزشمند را که علاوه بر خود آموز خدهيپنوتيزم و يوگا قرار دارد فليم هاي مستند آموزشي و هداياي ديگر هم عرضه ميشود
براي خريد اين مجموعه ابتدا محصول را دريافت سپس هزينه آن را پرداخت نماييد


براي اين کار.به سایت http://www.eforosh.com/inforosh/ مراجعه کنید وروي گزينه خريد پستي کليک کنيد فرم را پر کرده و مسئول بخش پشتيباني در اولين فرصت آن را برايتان ارسال ميکند.و شما پس از دريافت محصول هزينه را به مامور پست پرداخت نماييد.
براي توضيحات بيشتر يا مشاوره با شماره هاي
بخش پشتيباني و مشاوره 09118506072
بخش فني 09352191655 اقای کشیری

تماس حاصل فرماييد

http://www.eforosh.com/inforosh/
هيپنوتيزم,آموزش يوگا,يوگا,دگر هيپنوتيزم,خود هيپنوتيزم,آموزش خودهيپنوتيزم, پرواز روح,ريکي,متافيزيک,ماورا,تله پاتي,انرژي درماني,چاکرا,مديتيشن,مراقبه,احضار روح,تمرکز,اشو,بروناوشو,ذهن,آموزش ماساژ, پرواز روح,تله پاتي, کابوک,کتابهاي کابوک,استاد کابوک ,صداي کابوک,شعبان طاووسي,هدف,موفق,پيروزي ,موفقييت ,انسان موفق,هدف,افراد موفق,موفقيت ,موفقيت,رازآنتوني, سعادت, مراقبه,نفوذ,اينده,آرامش,خوشبختي, اراده,خوشبختي بزرگان,فکرآينده,اميد,تفکرمثبت,تلاش
آموزش گام به گام هیپنوتیزم و یوگا و خود هیپنوتیزمارسال آگهي : 1389/04/03

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- چوب- ورزشي- ترجمه- اعطاي نمايندگي- كيش- آموزش- افزايش قد- شنا- كاريابي- رزمي- عتيقه- اسكي- دوچرخه- فوتبال- حيوان- بدنسازي- غواصي- تكواندو- ايروبيك- اسكيت- ورزش- باشگاه- مربي- پاراگلايدر- دفاع شخصي- كيك بوكسينگ- بیلیارد

تازه‌هاي آموزش - رشته هاي ورزشي (صفحه 1 از 6)
‪۹۶/۰۳/۲۸ مرکز تندرستي و مشاوره ورزشي بتيس
خدمتی دیگر از موسسه ورزشی بتیس مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی بتیس افتتاح شد. مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی بتیس با استفاده ...
مرکز تندرستی بتیس ، تلفن : 02122185991

‪۹۶/۰۲/۲۹ پانسيون ورزشي تابستاني کودک و نوجوان
موسسه ورزشی بتیس برگزار می کند: دوره تابستانی کلاس های ورزشی به همراه سرویس رفت و برگشت و ناهار گرم پسران:روزهای زوج ...
موسسه ورزشی بتیس ، تلفن : 02122432061

‪۹۳/۱۲/۱۸ آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی
پس از طی این دوره بردهای خاص مانند : آموزش تعمیر برد صنعتی , آموزش تعمیر بورد مخابرات , اموزش ...
شرکت فنی کار ، تلفن : 021-88930441

‪۹۳/۰۳/۳۰ آکادمي واليبال
آموزش و استعداديابي واليبال- همه سنين -آقايان و خانمها- مبتدي و پيشرفته ...
آكادمي واليبال شميرانات ، تلفن :

‪۹۲/۰۴/۰۶ آموزش تکنو
آموزش رقص تکنو آموزش کامل و قدم به قدم حرکات تکنو اموزش تکنو آموزش قدم به قدم تکنو از مبتدی ...
6000 toman
فروشگاه يوحنا ، تلفن : 09119255074

‪۹۲/۰۴/۰۶ آموزش ویدئویی یوگا چشم
ويدئويي يوگا چشمReviewed by محمد مرادي on Jan 21Rating: 5.0آموزش ويدئويي يوگا چشمورزش يوگا چشم برای کسانی که به طور ...
4000 TOMAN
فروشگاه يوحنا ، تلفن : 09119255074

‪۹۲/۰۴/۰۶ آموزش ایروبیک حرفه ای
آموزش ايروبيک حرفه ايReviewed by محمد مرادي on Jan 23Rating: 5.0آموزش ايروبيک حرفه ايرزش ایروبیک علاوه بر اینکه آرام بخشی ...
6000 toman
فروشگاه يوحنا ، تلفن : 09119255074

‪۹۲/۰۴/۰۶ آموزش تصویری ماساژ صورت
آموزش تصویری ماساژ و ورزش صورت آموزش ماساژ سر به سبک چینی ماساژ، علمی سنتی برای درمان بیماری ها و ...
6000 toman
فروشگاه يوحنا ، تلفن : 09119255074

‪۹۲/۰۴/۰۶ آموزش دفاع شخصی
مجموعه آموزشی ویدئویی دفاع شخصی کامل ترین مجموعه آموزش ویدئویی دیم ماک یا نقاط حساس به ضربه در بدن انسان ...
7000 TOMAN
فروشگاه يوحنا ، تلفن : 09119255074

‪۹۲/۰۳/۱۵ آموزش نانچیکو
توجه ...
توافقی
سروش علیپور ، تلفن : 66022823

‪۹۲/۰۳/۱۵ آموزش آیکیدو
توجه ...
توافقی
سروش علیپور ، تلفن : 66022823

‪۹۲/۰۳/۱۵ آموزش دفاع شخصی
توجه ...
توافقی
سروش علیپور ، تلفن : 66022823

‪۹۲/۰۳/۱۵ نانچیکو
توجه ...
توافقی
سروش علیپور ، تلفن : 66022823

‪۹۲/۰۳/۱۵ نانچاکو
توجه ...
توافقی
سروش علیپور ، تلفن : 66022823

‪۹۲/۰۲/۰۷ نرم افزار جامع و تخصصي مديريت باشگاه
استوديو نرم افزاري پندار پرداز مفتخر است براي اولين بار در کشور, نرم افزار جامع و تخصصي مديريت باشگاه و ...
مندرج در سايت
Majid Shiranian ، تلفن :

‪۹۱/۱۰/۳۰ اعتبار خود را به رخ بکشید
با دریافت گواهینامه استاندارد مدیریت ارزش برند ایزو 10668، ضمن افزایش اعتبار خود، مشتریان خود را بیشتر کنید.www.lloydsteciran.com info@lloydsteciran.com تلفن: 22748231 ...
lloydstec iran ، تلفن : 22748209-22748218

‪۹۱/۰۹/۲۱ آموزش اسکي آلپاين و اسنوبرد
آموزش اسکی آلپاین و اسنوبرد تضمینی 100 % برای تمام سنین در پیستهای : شمشک _ دیزین _ دربندسر _ ...
علی کیاشمشکی ، تلفن :

‪۹۰/۰۹/۲۶ آموزش خلبانی فوق سبک *پاراگلایدر
آموزشگاه خلبانی فوق سبک سپهر آشیان اصفهان آموزش خلبانی پاراگلایدر(Paraglider) با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور ، اهداء گواهینامه بین المللی FAI،پرواز ...
tavakol ، تلفن :

‪۹۰/۰۷/۱۸ آموزش دفاع شخصي در 3 DVD
شما حتي با جثه کوچک هم مي توانيد با يادگيري اين مهارت با کمترين زور ،‌ حريف را از پاي ...
7,500 تومان
زمانه رسولی ، تلفن :

‪۹۰/۰۷/۱۲ اسب مادیان.اسب.مادیان پرشی.اسب فروشی.ماد
فروش یک مادیان 5 ساله کهرنگ 2 بار مقام اول در کورس در سن 3 سالگی 2سال مربی پرش دارد پرش ...
امیر لواسانی ، تلفن : 09121431197

‪۹۰/۰۶/۱۴ آموزش جوجیتسوی برزیلی توسط رنزو گریسی و
آموزش جوجیتسوی برزیلی توسط رنزو گریسی و کریگ کوکاک کد محصول: 1138 آموزش کامل ...
9500
محمدرضا زماني ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۱۳ آموزش کاپوئیرا توسط مستری بارائو
آموزش کاپوئیرا توسط مستری بارائو: کد محصول: 1780 آموزش سبک زیبا و هیجان انگیز کاپوئیرا که یک ...
9000
محمدرضا زماني ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۱۲ آموزش موی تای و کیک بوکسینگ توسط جان وین
آموزش موی تای و کیک بوکسینگ توسط جان وین پرر: کد سی دی: 1031 آموزش موی تای ...
9000
محمدرضا زماني ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۰۶ آموزش علمي و عملي ماساژ 1
********************************* آموزش علمي و عملي ماساژ 1 در اين آموزشها ، ماساژ چيگانگ يا خود ماساژدهي معرفي شده است. چيگانگ يکي از ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۶ دفاع شخصي
********************************* دفاع شخصي فيلم هاي آموزش فشرده دفاع شخصي مجموعه 2 Self defense 2 به زبان فارسي آموزش تصويري : ديم ماک کيوشو جيتسو قويترين و موثرترين سيستم دفاع ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۵/۲۴ باشگاه ورزشی شینتو
سالن ورزشی و آکادمی هنرهای رزمی شینتو در منطقه پاسداران تهران با حرفه ای ترین و مجربترین مربیهای رزمی ...
saeid nematollahy ، تلفن :

‪۸۹/۱۱/۰۵ آموزش سوارکاری
آموزش سوارکاری از مبتدی تا پیشرفته ...
مجید زمانی ، تلفن :

‪۸۹/۱۰/۰۹ آموزش اسکی آلپاین
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی اسکی آلپاین درتمامی سنین (محمد کیا شمشکی09124277150) ...
محمد کیا شمشکی ، تلفن : 09124277150

‪۸۹/۰۸/۱۵ آموزش ایروبیک توسط مربیهای خارجی در3DVD
آموزش ایروبیک توسط مربیهای خارجی در3DVD آموزش ایروبیک و رقص توسط مربیان مشهور اروپا از جمله خانم کارمن ، ایروبیک کارمن ...
5500 تومان
رضا فدايي ، تلفن : 09383640919

‪۸۹/۰۸/۱۴ آموزش بیلیارد
ر این مجموعه بی نظیر بیلیارد را اصولی وو حرفه ای می آموزید آموزش بیلیارد توسط اساتید برتر بیلیارد جهان ...
مجتبی شریفی ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۲۶ آموزش خصوصی شنا ویژه بانوان و کودکان
آموزش خصوصی شنا مخصوص بانوان و کودکان. توسط مربیان بین المللی کشور. از مبتدی تا پیشرفته و دوره های تکمیلی شنا. آموزش با ...
pooyesh soft ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۹ کاملترين مجموعه آموزش ايروبيک (3 dvd)
اگر از وضعیت اندام خود رضایت ندارید ، اگر میخواهید زیبایی اندام خود را حفظ کنید و همیشه سالم و ...
7000 تومان
pedram fanaeian ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ 120هزارعکس,15هزار کلیپ آرت,بنر های فلش,افکت های فلش و...
گالری عکس و تصاویربرای طراحان وگرافیستهای حرفه ای مجموعه ای بی نظیر شامل 70000 هزار عکس د سته بندی شده ...
8000 تومان
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروشگاه ساز حرفه ای مشابه این فروش
همراه با نصب رایگان و 4 قالب کاملا متفاوت HTTP://INFOROSH.COM همراه با هاست رایگان نرم افزار راه اندازی فروشگاه اینترنتی ...
60000
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ آموزش مکانيک خودرو پژو 206
(قسمت اول) فيلم آموزشي اتصالات برقي پژو 206 (قسمت دوم)فيلم آموزشي اتصالات برقي پژو 206 (قسمت سوم) ) فيلم آموزشي اتصالات برقي ...
3000
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ آموزش مکالمه انگلیسی Family Album USA
آموزش مکالمه انگلیسی Family Album USA این مجموعه زندگی یک خانواده معمولی آمریکایی را به صورت سریالی و ...
6000 تومان
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ ترفند های رایانه،600ترفند از ناگفته های کامپیوتر
((600ترفند از ناگفته های کامپیوتر )) در تمام زمینه های کامپیوتر با دوستان خود رقابت کنید ویندوز XP- ...
5500 تومان
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ مجموعه بزرگ عکسهای حرفه ای شومینه
مجموعه بزرگ عکسهای حرفه ای شومینه _ مجموعه شومینه های بسیار زیبااز آلمان –گودین کاری از فرانسه _مجموعه طرحهای فیلیفکاری ...
4000 تومان
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ آموزش خياطي
آموزش اصول خیاطی از مبتدی تا پیشرفته به زبان فارسی در 2dvd dvd1 شامل مباحث ؛ آشنایی با طرح رگلان ...
6000
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۶ آموزش پرورش زنبور عسل و نگهداری آن
آموزش فوق کاملا فارسی بوده و تمامی مراحل کار از ابتدا تا انتها به صورت کامل آموزش داده شده است ...
7000 تومان
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۱۱ آموزش شنا توسط استاد مجرب در بابل و بابل
آموزش شنا در بابل و بابلسر توسط مربی رسمی فدراسیون در استخر خصوصی شما ...
10000000000000
kaveh shokohi ، تلفن :

‪۸۹/۰۷/۰۶ سی دی آموزشی نانچیکو
آموزش نانچیکو و سلاح های سردتوسط استاد خاکی نانچیکو : Nunchaku نانچاکو یا چیکو متشکل از دو تکه چوب سخت که ...
5000 تومان
محمد مرادی ، تلفن : 09119255074

‪۸۹/۰۶/۲۳ آموزش رشته ورزشی kung fu آموزش 10 خط
آموزش رشته ورزشی kung fu آموزش 10 خط توضیحات: آموزش رشته ورزشی kung fu مصطفي دهقانيان بهوش باشيد که من ...
13000 تومان
حسین کشیری ، تلفن : 09118506072

‪۸۹/۰۶/۲۳ آموزش گام به گام هیپنوتیزم و یوگا و خود
آموزش هيپنوتيزم و يوگا)توسط بنیان گذار هیپنوتیزم در ایران( احتياج به خود هيپنوتيزم همانند احتياج به برق و روشنايي است همه مردم ...
25000 تومان
حسین کشیری ، تلفن : 09118506072

‪۸۹/۰۶/۲۱ آموزش سقوط آزاد - پاراشوت
سقوط آزاد هيجان انگيزترين تجربه بشري -آموزش سقوط آزاد (پاراشوت ) در کشور تايلند. _ بليط و ويزا - محل اقامت - ...
reza bahar ، تلفن : 09192583001

‪۸۹/۰۶/۱۸ آموزش هیپنوتیزم و یوگا 100%کاربردی
هيپنوتيزم بهترين کپسول رفع اختلافات خانوادگي است نه تنها از بالا رفتن آمار طلاق که جلوگيري مي کند بلکه ناراحتي ...
25000
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۶/۱۸ آموزش پرورش و نگهداری زنبور عسل
آموزش فوق کاملا فارسی بوده و تمامی مراحل کار از ابتدا تا انتها به صورت کامل آموزش داده شده است ...
10000
حمید ، تلفن :

‪۸۹/۰۶/۱۸ کتاب علوم غريبه باطل کردن سحر دعاي محبت
کتاب علوم غريبه باطل کردن سحر دعاي محبت ابتدا محصول را دريافت سپس هزينه آن را پرداخت نماييد بزرگترين مجموعه ...
20000
حمید ، تلفن :

 

1 2 3 4 5 6

آگهي هاي جديد حسین کشیری
مجموعه فیلم های آموزشی مکانیک و تعمیرات
حسین کشیری
تلفن : 09357443968

سیستم وبلاگدهی
حسین کشیری
تلفن : 09118506072

آموزش هيپنوتيزم و يوگا)توسط بنیان گذار ه
حسین کشیری

آموزش تعمیرات مکانیک خودرو بصورت تصویری
حسین کشیری
تلفن : 09118506072

پکيج کامل آموزش تعميرات خودرو و مکانيک
حسین کشیری
تلفن : 09357443968

کتاب علوم غريبه باطل کردن سحر دعاي محبت
حسین کشیری
تلفن : 09357443968

درج آگهي در سايت نیازایران رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
>> این سایت در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است <<

در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سؤال با شماره 09301510030 (که متعلق به مدیریت وب سایت و پشتیبانی می باشد) یا ایمیل niaziran@gmail.com تماس حاصل فرمائید.