امروز  شنبه ۲۷/۱۱/۹۷  

 صفحه اصليكنترل پنلتعرفه وراهنما عضویتثبت نامتماس باماپنل اس ام اسلایسنس نود32 |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات بازار كار صنعت ارتباط شخصي


جستجو:

جستجوی گوگل

Google



در وبسایت نیازایران
در كل اينترنت

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
شخصي

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

طراحی سایت رایگان

خرید ساعت طرح اصل







 
تعرفه درج آگهی:

هدیه شارژ اولیه:
----------
هزینه درج لینک:
1000 تومان
ویژه متنی:
1000 تومان
ویژه عکسدار:
2000 تومان
هزینه هر ستاره:
2000 تومان
آگهی رایگان :
رایگان
تعداد ثبت آگهی:

نامحدود


 

 تبلیغات
هزینه درج بنر در همه صفحات برای افزایش بازدید و رنکینگ 35000تومان

خرید آبازورهای سه بعدی

خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود32 نسخه eset antivirus smart security 2017

خرید ساعت دیواری فانتزی

خرید ساعت مچی مردانه زنانه







توجه: آگهی های رایگان تایید نمیشوند. میتوانید با 2000 تومان آگهیتان را ویژه کنید . برای واریز اینجا کلیک کنید
آموزش - موسيقي

آموزش گروه نوازی

آموزش گروه نوازی
آموزش گروه نوازی
آموزش گروه نوازی
آموزشگاه موسیقی پیمان
www.peyman-music.com
آواز ایجاد موسیقی به واسطه حنجره است که بخش موسیقی آوازی را در بر میگیرد.
نکته ی 1
بر شیوه تقلیدی گوشی یا سینه به سینه یی در فراگیری آواز نقدهایی شده که بی جا و بی استدلال هم نیست، اما به جاست به این مطلب اشاره شود که تقلید از حس و حال و ذائقه ی هنری و رنگ صدا و سبک خواندن و خصوصیات معلمین یا به عبارتی همانند سازی هنری با اشخاص می تواند جای تامل و ایراد باشد زیرا هر گلی باید رنگ و بو و شکل خود را بیابد و حفظ کند.
لذا وقتی موضوع محوری در امر آموزش آواز، تمرین تکنیک و افزایش قدرت خوانندگی –که در همه ی سبک ها یکسان است- به میان می آید، به ویژه که با نوت نگاری و تحلیل علمی در می آمیزد، وضع فرق می کند.
در واقع باید این دو، یعنی نغمه خوانی و تکنیک خواندن را از یکدیگر متمایز ساخت و هدف کتاب حاضر ارائه ی تمرین های تکنیکی جهت مستحکم ساختن زیربناهای خوانندگان است تا در هر سبکی که مایلند آواز بخوانند اما از اقتدار لازم برخوردار باشند و نهایتا در تعقیب و یافتن موجودیت هنری خویش برآیند که این از اراده و نگاهی خاص بر می آید.
به عبارتی در هر امری از جمله خوانندگی دو اصل کلی موجب توفیق قطعی است.
1- اعتقاد به حقیقت آن کار
2- تمرین زیاد و پی گیرش

نکته ی 2
در رشته ی آواز چندین علت و عامل نقش موثر دارند. مثلا وسعت صدادهی حنجره- رنگ یا زنگ و طنین صدای حنجره- نیروی بدنی و اندام های صوتی مناسب- احساس قوی و غنی داشتن و نیز لوازم دیگری که بعضاً اکتسابی و برخی خدادادی اند تا شخص با برخورداری از آنها به درجات بالایی از پیشرفت برسد.
ولی این ها دلیل بر عمومی نشدن خواندن نمی شود زیرا توفیق در این راه یا برخورداری از نعمت آواز امری نسبی است که با کار زیاد یا تلاش عاشقانه به میزان زیادی هر کاستی و احیاناً نواقص در موارد فوق جبران می گرددو نتیجه یی را که فرد انتظار دارد برآورده خواهد شد، کافی است اهل زحمت بوده و معنای نسبی بودن را درک نماییم و به همه جا و همه چیز تعمیم دهیم.
حتی اگر یک ترانه ی ساده و کوچک را بتوانی درست و زیبا بخوانی، برای خود یا برای یک دوست، یک معشوق چه بهتر به بزرگی همه ی مردم، این خوانندگی است و باید توانش را به دست آورد.
به این منظور لازم است تکنیک خواندن ، ناشی از شناخت اعضاء اندام های صوتی خود و به کار گیری درست و به موقع آن ها را افزایش داد.
در این راستا تشابهاتی بین نوازندگی و خوانندگی وجود دارد که می توان از آنها بهره جست و به قواعد یا محکماتی دست یافت، فقط باید حنجره و کلیه ی اندام های صوتی انسان را یک ساز طبیعی در نظر گرفت مانند هر ساز مصنوعی.
وقتی نواختن هر سازی در واقع شناخت قابلیت ها و دانش بهره بری صحیح و کامل از آن برای بیان احساس است، چرا همین تعریف و برداشت را در مورد خوانندگی نداشته باشیم و در مقام مقایسه از تجربیات گوناگونی که خارج از این حوزه به دست آمده استفاده نبریم.

نکته ی 3
اولین وجه تشابه را می توان در خصوص معرفی اعضاء جزء و کل یا مجموعه اندام های صوتی یعنی ساختار ساز انسان دانست، همان گونه که در متدهای آموزشی انواع سازها نخست در صدد معرفی ساز مربوطه برمی آیند تا هنرجو با قسمت های مختلف آن آشنایی یابد .
بخش های ساز انسان از پایین از به بالا و پایین می رود و عمل تنفس را در کنترل دارد- شش ها، که محصور در قفسه ی سنه اند و سینه برای پر شدن از هوا به طور اختیاری می باید جلو و بالا بیاید و هرگز افتاده و فرورفته نباشد و در رابطه با این گنجایش توصیه می شود معده هنگام خواندن پر از غذا نگردد تا حجم لازم برای تنفس در اختیار باشد –نای ، که مجاری ارتباطی هوا بین قفسه ی سینه و اندام های وسطی است- حنجر، که دارای قسمت های مختلف با جنس های متفاوت و نیز تارهای صوتی است و در مسیر جریان هوا قرار دارد و در عمل بازدم به منظور تولید صدا کاربری پیدا می کند، چه به صورت موسیقیایی با استفاده از همه ی تارهای صوتی اش و جه برای صحبت کردن و استفاده ی کمتر از کل قابلیتش که به این حالت گویشی از تولید صدا در موسیقی رسیتاتیف یا پارلاتی می گویند. اجزا و عضلات عقب دهان در مطقه ی گلو- زبان، که ایم مجموعه ی متصل به هم موسومند به نرم کام ها- فک ها، که بالایی ثابت و شکل دهنده ی حفره ی قوسی دهان و پایینی از طرفین بر محوری تعبیه شده و متحرک است تا بیان را میسر سازد. –دندان ها، که در فک ها نشسته اند و مجموعشان موسومند به سخت کام ها- لب های برین و زیرین که در حالت بیان و تلفظ و خروجی صدا نقش مهمی دارند- بینی، شامل سوراخ های باز و غضروف داخلی و پرههای بیرونی و ماهیچه های بالای آن که هر قسمت در خواندن موضوعات تکنیکی به خصوص در نفس گیری و رنگ صدا از اهمیتی برخوردارند. –جمجمه و عضلات متعدد صورت، مانند ماهیچه های زیر چشم و در ناحیه ی شقیقه ها و بالای لب ها و غیره که به مجموعشان میمیک یا ماسک صورت در منطقه ی بالای ساز انسان می گوییم و بر اداء نمودن حروف و نیز طنین و رزنانس و کلا بر کیفیت حالت آواز بسیار تاثیر گذارند.
تشابه ساختاری بین این اعضا با قسمت های مختلف سازها به وضوح مشاهده می شود . کاسه ی رزنانس- سیم ها –منافذ خروج صدا- لوله ها- کلیدها با طرز کارهایی که دارند وجوه مشترکی بین آنها محسوب می گردد که جای ورود به حوزه ی بحث و شرح و قیاش شان نیست.
این اندام ها شامل جزئیاتی اند که هریک کارایی خاص دارند و هر چه بیشتر و بهتر شناخته شوند یا در اثر تمرین های بهتر ورزیده شده و تحت کنترل و تسلط خواننده در آیند، بی شک کاربری مناسب و به جایی خواهند یافت.
این یعنی از کل قابلیت های ساز انسان استفاده کردن برای بیان همه ی حالات درونی و ابراز هرگونه احساسی که خواننده می توند داشته باشد.
به عبارتی کوچک ترین حرکت فیزیکی در این اندام ها موجب تغییر رنگ و طنین و رزنانس صدا واداء کلام و نحوه ی اجرا و کم و زیادی خروجی صدا و غیره خواهد شد. وقتی صدا را از ناحیه ی شم یا منطقه ی میانی یعنی گلو خارج سازید یا آن را به داخل جمجمه ببرید هریک کیفیتی یا کمیتی ویژه به آن می بخشد لذا در مواقع خاصی این امر رعایت می شود و یک خواننده یی که شیوه ی علمی و صحیح خواندن را پیش می گیرد باید به این امور و نحوه ی استفاده از اندام ها آگاهی داشته باشد تا ضمن بهره وری از این ساز هیچگاه به آن آسیب نرساند.
پس اولا باید از وجودشان غافل نبوده و بی استفاده نگذاشت و ثانیا بنا به اصل اعتدال، هنگام خواندن همگی را در شرایط معتدل یا حالت کاملا طبیعی و آزاد و مبنی بر آنچه آهنگ ها یا موضوع بیان موسیقایی طلب می کند به که رفت و از هر گونه فشار غیر طبیعی و عصبیتی پرهیز کرد تا عوارض و آسیب هایی پیشامد نکند.
طبعاً هر شیوه ی آموزشی و مکتب و سبکی که این قاعده یا نکات یاد شده را نادیده بگیرد نمی تواند سالم یا کامل تلقی گردد.

نکته ی 4
همچنان که در نوازندگی ابتدا با موضوع طرز قرار گرفتن پشت ساز یا در دست گرفتن آن مواجهیم، در خوانندگی نیز موصوع طریقه ی ایستادن یا نشستن حتی خوابیدن مطرح است که در صورت صحیح بودن، کمک می شود به درست خواندن.
در این خصوص باید گفت اگر پاها به اندازه ی طول شانه ها باز باشد و همه ی قسمت های بدن بر محور خطی عمود قرار گیرند و سر با زاویه ی 90 درجه روبرو سینه بر آمده واقع گردد، فرم مطلوبی است برای راحت خواندن.
فرم نشستن هم از این قاعده تبعیت می کند اگر چه بدن از ناحیه ی لگن زاویه ی 90 درجه پیدا خواهد کرد.حتی وضعیت خوابیدن نیز چنین است، با این فرق که محور خط افقی به خط عمودی مبدل می شود.
نکته 5
نواختن سازهه همیشه با تمرین های ساده و کند و راحت شروع می شود تا هنرجو بتواند هم وضعیت کلی اندام های خود را تحت کنترل قرار دهد و هم بر آنچه می نوازد تسلط و ادراک لازم داشته باشد.این امر زمینه و شرایط مساعدی را برای اجرای تمرین ها و قطعات سنگین و پیچیده تر فراهم می آورد.
در خوانندگی نیز مشابهت دارد ، هنرجئ برای گرم کردن صدا که به دیگر سخن ورزآوری و آماده سازی مجموعه اعضا صوتی است ، همچنین به منظور تحت نظارت درآوردن اوضاع اندام ها از باب فرم و نحوه عملکرد می باید در منطقه ی وسط وسعت صدا دهندگی با اجرای تمرین های ساده و آرام و کم نیرو کارش را آغاز نماید.
آن سان که نوازندگان سازهای بادی با تت های کشیده و در سازهای زهی با آرشه کشی و در سازهایی مانند پیانو با نواختن آهسته ی گام ها و در کوبه یی ها با ریز زدن تمرین های روزانه شروع می شود این آغازی منطقی و حکیمانه است
موضوع دیگری که بی ربط با مضمون فوق نیست آمادگی روحی خواننده در شروع تمرینات در هر مقطعی در هر مقطعی از کار است یعنی با نظر به دو اصل اعتقادی که بیشتر که بدان اشاره رفت خواننده می باید بر انجام تکالیف آموزشی خود احترام و قداستی قائل شود و در نتیجه بین آن و مشکلات فکری و روحی و دغدغه های احتمالی تفکیک به عمل آورد و هر یک را درجای خویش قراردهد و سعی کند تمرین نمودن و به خصوص اجرای برنامه ها و کنسرت ها را به دور از تاثیر هر گونه نگرانی و اضطراب و تحریکی انجام دهد و لذا این تسلط و کنترل و نظارت بخشی از قدرت هنری و توانمندی در حفظ خود از سوی هنرمند به شمار می رود
نکته 6
حفاظت و سالم تمامی اندام های صوتی تکلیف دیگری برای هر خواننده است آن گونه که یک نوازنده ی ویولنسل از ساز خود در شرایط مختلف آب و هوایی و مکانی به خوبی مراقبت می کند با پیش و پس از تمرین ها اقدامات نظافتی و ایمنی را به عمل میآورد یا یک پیانیست که مکلف است از دست و انگشتانش با دقت نگهداری نماید.
ازآنجا که حنجره در جمع اعضا صوتی حساس و ظریف تر است و همواره در مسیر عبور هوا و سرماست و در معرض آسیب بیشتری می باشد.می توان گفت حساسیت خوانندگان در حفظ و مراقبت از ساز خود بیش از سایرین است.
به هر حال توصیه می شود از سیگار کشیدن و مصرف نوشیدنی الکلی و سرد و تمرین نمودن در هوای سرد و از سرفه های شدید و خشن و از تمرین های سنگین قبل از گرم کردن صدا و یا از فشارهای زیاد عصبی و از جیغ کشیدن و انجام حرکات خارج از کنترل اکیدا پرهیز شود تا منجر به خون ریزی تارهای صوتی و صدمه دیدن اعضاء در سیستم دستگاه صوتی نگردد.
بدانیم که گاهی آواز نخواندن و حتی صحبت نکردن و سکوت نمودن مناسب ترین راه حل برای رفع مشکلی یا برای پیشرفت بیشتری می تواند به حساب آید، مهم رعایت اصل اعتدال از درک حقیقت آن است.
تهران میدان تجریش ابتدای خیابان ولیعصر روبروی قنادی لادن طبقه بالای پیانو پل طبقه سوم
تلفن : 02122702823
02122754781
فکس : 02122704641
همراه : 09125096653
پست الکترونیک :
ghadiripeyman@ymail.com
amoozeshgahpeyman@gmail.com
www.peyman-music.com




ارسال آگهي : 1395/11/30

   مشخصات آگهي   

قيمت:   تماس با آموزشگاه
نام:   پیمان قدیری
ايميل :  
تلفن :   02122702823
موبايل :   09125096653
تاريخ انقضا :   چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ ‬
شهر :   تهران
استان :   تهران
آدرس :   تهران میدان تجریش ابتدای خیابان ولیعصر روبروی قنادی لادن طبقه بالای پیانو پل طبقه سوم

بازديد :
 
281 بار



جستجوي مرتبط
- گيتار- گيتار- آموزش- كتاب- موسيقي- دف- ارگ- پيانو- ويلن- اموزش- ويولن- سنتور- music- آموزش موسيقي- تار- ني- ريتم- guitar- آموزش گيتار- سه تار- اموزش گيتار- گيتار الكتريك- موسيقي كلاسيك

تازه‌هاي آموزش - موسيقي (صفحه 1 از 7)
‪۹۷/۱۰/۲۹ آموزش سه تار
آموزش سه تار آموزش سه تار آموزش سه تار آموزش سه تار آموزش سه تار آموزشگاه موسیقی پیمان www.peyman-music.com سه‌تار از سازهای زهی و مضرابی موسیقی ایرانی ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۹ آموزشگاه موسیقی واقع در تجریش
آموزشگاه موسیقی واقع در تجریش آموزشگاه موسیقی واقع در تجریش آموزشگاه موسیقی واقع در تجریش آموزشگاه موسیقی واقع در تجریش ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۹ آموزشگاه موسیقی در شمیرانات
آموزشگاه موسیقی در شمیرانات آموزشگاه موسیقی در شمیرانات آموزشگاه موسیقی در شمیرانات آموزشگاه موسیقی در شمیرانات آموزشگاه موسيقي پيمان داراي مجوز رسمي از وزارت ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۹ آموزش موسیقی کودکان
آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی کودکان www.peyman-music.com آموزشگاه موسیقی پیمان اساتید آموزشگاه موسیقی پیمان و همینطور کادر مدیریت آن همگی ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۹ آموزش گروه نوازی
آموزش گروه نوازی آموزش گروه نوازی آموزش گروه نوازی آموزشگاه موسیقی پیمان www.peyman-music.com آواز ایجاد موسیقی به واسطه حنجره است که بخش موسیقی آوازی ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۹ آموزش ویولن و پیانو 09125096653
آموزش ویولن و پیانو 09125096653 آموزش ویولن و پیانو 09125096653 آموزش ویولن و پیانو 09125096653 ویولن ویلنسل دف تنبک طبلا درامز ساز دهنی آواز سنتی پاپ نی عود قانون تار سه تار سنتور هارمونی پیانو فلوت تشکیل گروه کر هارمونیکا ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۹ آموزش دوره های دجیتالی موسیقی
آموزش دوره های دجیتالی موسیقی آموزش دوره های دجیتالی موسیقی آموزش دوره های دجیتالی موسیقی آموزش دوره های دجیتالی موسیقی 09125096653 تهران میدان تجریش ابتدای ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۲ تدریس گیتار(پاپ – کلاسیک – فلامینگو- آکو
تدریس گیتار(پاپ – کلاسیک – فلامینگو- آکوستیک) تدریس گیتار(پاپ – کلاسیک – فلامینگو- آکوستیک) تدریس گیتار(پاپ – کلاسیک – فلامینگو- آکوستیک) ویلن ویلنسل ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۱۰/۲۲ اجرای مراسم موسیقی در ارگان ها
اجرای مراسم موسیقی در ارگان ها اجرای مراسم موسیقی در ارگان ها اجرای مراسم موسیقی در ارگان ها 09125096653 اجرای موسیقی آلات ...
تماس با آموزشگاه
پیمان قدیری ، تلفن : 02122702823

‪۹۷/۰۶/۱۴ کنسرت هنرجویی اُکتاو
فراخوان دعوت آموزشگاه موسیقی اکتاو : از تمامی هنرجویان موسیقی، مبتدی تا پیشرفته ترین هنرجوها جهت شرکت در کنسرت هنرجویی اُکتاو ...
80000تومان
آموزشگاه موسیقی اُکتاو آموزشگاه موسیقی اُکتاو ، تلفن : 66563917

‪۹۷/۰۶/۱۴ آموزشگاه موسیقی اُکتاو
بامجوز رسمی از وزارت ارشاد مفتخریم تا با بهره گیری از اساتید تحصیلکرده و با تجربه در زمینه موسیقی،گامی در جهت ...
300000
آموزشگاه موسیقی اُکتاو آموزشگاه موسیقی اُکتاو ، تلفن : 66563915-66563917-66563617-66563670

‪۹۷/۰۳/۲۳ ساخت ترانه ، ملودی (آهنگ) و تنظیم
ما اسپانسر شما خواهیم شد. در صورت قبولی در تست آواز ، نیمی از هزینه های مربوط به ترانه ، آهنگ ...
توافقی
کیوان حسینی ، تلفن : 09385663723

‪۹۷/۰۳/۲۳ آموزش آواز گروهی و گروه کر
گروه کر "استاد کیوان حسینی" ، جهت برگزاری کنسرت های متعدد و کاملا حرفه ای در تهران و کرج ، ...
هماهنگی با آموزشگاه
کیوان حسینی ، تلفن :

‪۹۷/۰۳/۲۳ آموزش آواز پاپ ، سلفژ ، صداسازی و تئوری
آموزش آواز پاپ ، سلفژ ، صداسازی و تئوری موسیقی و گروه کر توسط "کیوان حسینی" (فارغ التحصیل از کنسرواتوار تهران) تلفن ...
باهماهنگی آموزشگاه/استودیو
کیوان حسینی ، تلفن : 09385663723

‪۹۷/۰۳/۲۳ فروش بیت و آهنگ بی کلام
_ فروش Beat ( بیت ) و Play Back ( آهنگ بی کلام ) آماده با بهترین کیفیت + ضبط ...
توافقی
کیوان حسینی ، تلفن : 09385663723

‪۹۷/۰۳/۲۳ آموزش پیانو ، آهنگسازی و تنظیم
آموزش پیانو ، تئوری موسیقی ، آهنگ سازی ، تنظیم با نرم افزار و ارکستراسیون توسط "کیوان حسینی" (فارغ التحصیل از ...
با هماهنگی آموزشگاه یا استودیو
کیوان حسینی ، تلفن : 09385663723

‪۹۷/۰۳/۰۱ آموزش دف در شهر شیراز
آموزش دف از مقدماتی تا پیشرفته به شیوه ی استاد بیژن کانکار ...
نوید بردبار ، تلفن : 09036156224

‪۹۶/۱۰/۲۰ بزرگترین آرشیو فیلم مستند
بزرگترین آرشیو فیلم مستند سایت ایران مستند یکی از اولین سایت های فروش آرشیو فیلم مستند طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ...
محمدرضا ابراهیمی ، تلفن : 88924521-88925069-88924922

‪۹۶/۰۷/۲۹ آموزش خصوصی و حرفه ای کلیه سازهای موسیقی
آموزش خصوصی ، عمومی ، فشرده ، پیشرفته و تضمینی کلیه سازهای موسیقی سنتی ، پاپ: ...
م محمدي ، تلفن : 09128005787-09393307566

‪۹۳/۰۱/۲۵ اموزش ارگ به صورت خصوصی
اموزش حرفه اي ارگ به صورت کاملا خصوصي اگر ميخواهيد يک نوازنده قدر شويد با ما تماس بگيريد ...
1,000,000
siavash sina ، تلفن : 02136276315

‪۹۲/۱۲/۰۷ آموزش و تدریس خصوصی ارگ و پیانو
آموزش خصوصی کیبورد(ارگ) کاملا حرفه ای و اصولی با بهترین متد آموزشی، مناسب برای تمام سنین(کودکان،جوانان و بزرگسالان) آموزش تکنیک های نوازندگی، آموزش تکنیک های ...
300000
قربانی ، تلفن :

‪۹۱/۰۷/۰۸ آموزش پیانو,تئوری موسیقی,هارمونی
بیش از 15 سال تدریس و آموزش موفق پیانو و هارمونی و تئوری موسیقی : - بیش از 25 ...
شاندیز مهرآبادی ، تلفن : 09123878298

‪۹۱/۰۶/۱۸ آموزش سنتور در کرج
سنتور يکي از قديمي ترين وکامل ترين ساز هاي ايراني است. اين ساز به صورت جعبه اي مجوف از جنس ...
مهرداد خزاعی ، تلفن : 09177131506

‪۹۱/۰۴/۲۸ تدریس خصوصی تار
آموزش تار از مبتدی (به شیوه هنرستان و شیوه استاد کیوان ساکت) تا پیشرفته (کتاب ده قطعه برای تار استاد ...
Shahab Fekri ، تلفن :

‪۹۱/۰۴/۰۸ آموزش گیتار
آموزش تخصصی گیتار و تئوری موسیقی الکتریک ،آکوستیک ،پاپ. آکادمیک با متد پیشرفته ...
امیر تهرانی ، تلفن :

‪۹۰/۱۲/۱۷ آموزشگاه موسیقی شیدایی-شرق
آموزش کلیه سازها و انواع آواز-موسیقی کودک-تنظیم و آهنگسازی با کلیه نرم افزارها-میکس و مسترینگ ...
تعرفه وزارت ارشاد
sheyda abrishami ، تلفن : 77868268

‪۹۰/۱۱/۱۲ آموزش موسیقی بصورت آنلاین
امروزه با گسترش فن‌آوری اطلاعات و نفوذ وسايل ارتباط از راه دور در زندگی روزمره ، ابزارها و روش های ...
allin turkey ، تلفن :

‪۹۰/۱۰/۱۱ فروش نرم افزار آموزش مداحی و روضه خوانی
فروش نرم افزار آموزش مداحی و روضه خوانی آموزش سبک سازی ، درک ریتم و وزن شعر، سبک و ...
b h ، تلفن :

‪۹۰/۱۰/۰۵ فروش نرم افزار آموزش مداحی و روضه خوانی
فروش نرم افزار آموزش مداحی و روضه خوانی آموزش سبک سازی ، درک ریتم و وزن شعر، سبک و ...
b bh ، تلفن :

‪۹۰/۰۹/۲۱ آرشیو سازدهنی
هفت آلبوم صوتی سازدهنی بلوز هفت آلبوم صوتی سازدهنی کروماتیک هفت جلد کتاب سازدهنی (ترمولو،کروماتیک و بلوز) همراه با کنسرت ها و اجراهای ...
7000
siamak alipour ، تلفن : 09360247146

‪۹۰/۰۹/۱۳ موسیقی سنتی
انواع سازهای سنتی http://pshbahrami.blogfa.com ...
peyman bahrami ، تلفن :

‪۹۰/۰۸/۲۳ آموزش خصوصی سه تار
آموزش تخصصی سه تار به همراه وزن خوانی (جهت درک صحیح ریتم) و تشریح مبانی موسیقی ایرانی ...
معین طبری ، تلفن : 22671790

‪۹۰/۰۸/۰۲ پارسیان موزیک ارکستر حرفه ای
پارسیان ...
توافقي
امیر شريفي ، تلفن : 03115809344

‪۹۰/۰۷/۲۵ کمپاني موسيقي رويال
کمپاني موسيقي رويال با کادري از ستاره گان دنياي موسيقي ايران آماده ي ارائه ي خدمات ويژه در زمينه ي ...
0
matin.a matin.a ، تلفن : 09362963151

‪۹۰/۰۶/۰۶ آموزش ويولون
********************************* آموزش ويولون اين محصول بسيار قدرتمند در زمينه موسيقي توسط استاد محترم امين اسماعيلي به شما تقديم مي شود . شرکت ارائه ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۶ آموزش ويولون 1
********************************* آموزش ويولون 1 مجموعه اي بسيار جامع و کاربردي براي کساني که مايلند با هزينه اي مناسب هر آنچه را که ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۶ کارگاه آموزشي لذت صدا
********************************* کارگاه آموزشي لذت صدا کارگاه آموزشي لذت صدا به همراه نرم افزارهاي صدا و موسيقي فصل اول: شروع به کار در محيط ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ ريتم نوازي در گيتار
********************************* ريتم نوازي در گيتار قابل اجرا در تمام DVD Player هاي خانگي و کامپيوتر ها توسط استاد: دانيال پور کرمعلي عناوين ريتم نوازي ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ آموزش تصويري گيتار پاپ
********************************* آموزش تصويري گيتار پاپ توسط استاد بابک اژدري عناوين ساز گيتار پاپ : آموزش گيتار پاپ آموزش نت هاي : (مي . فا ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ آموزش سازدهني
********************************* آموزش سازدهني عناوبن ساز دهني : 1 . معرفي انواع ساز هاي دهني 2 . تاريخچه و پيشينه ساز 3 . تئوري موسيقي 4 . ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ نرم افزار جامع کمک آموزشي سلفژ
********************************* نرم افزار جامع کمک آموزشي سلفژ اين مجموعه در قالب 147 تمرين آموزشي با بررسي روش هاي نوين آموزشي در ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ آموزش تصويري گيتار بيس
********************************* آموزش تصويري گيتار بيس آموزش جامع تصويري گيتار بيس قابل اجرا در تمام DVD Player هاي خانگي و کامپيوتر ها توسط استاد: دانيال ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ آموزش تصويري گيتار الکتريک
********************************* آموزش تصويري گيتار الکتريک دي وي دي (DVD) آموزش تصويري گيتار الکتريک ، محصولي از شرکت گسترش دنياي نرم افزار مي ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ آموزش پيانو
********************************* آموزش پيانو دي وي دي (DVD) آموزش تصويري پيانو ، محصولي از شرکت گسترش دنياي نرم افزار مي باشد. اين محصول ، ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ نرم افزار آموزش مقدماتي تار
********************************* نرم افزار آموزش مقدماتي تار اين نرم افزار شامل : آموزش تئوري موسيقي:شناخت موسيقي,تعريف اصوات هارمونيک,شناخت نتها,سکوتها و ...آشنايي با ساختار ساز ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ نرم افزار جامع آموزش تنبک
********************************* نرم افزار جامع آموزش تنبک اين نرم افزار شامل : نرم افزار جامع آموزش تمبک شامل: اصول وزن شناسي ,اجراي تکنيک و ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۶/۰۵ نرم افزار جامع سازشناسي ملل
********************************* نرم افزار جامع سازشناسي ملل اين نرم افزار شامل : در اين مجموعه بيش از 200 نوع از سازهاي مختلف جهان , ...
کلیک هوشمند گیلان ، تلفن : 09119309633

‪۹۰/۰۵/۲۴ آموزش ویولن، تار و سه تار در مالزی
آموزش خصوصی سازهای ویولن، تار و سه تار به همراه تئوری موسیقی به دو روش سنتی و کلاسیک قابل توجه ساکنین محترم مناطق ...
Parsa ، تلفن :

 

1 2 3 4 5 6 7

آگهي هاي جديد پیمان قدیری
آموزش سه تار
پیمان قدیری
تلفن : 02122702823

آموزشگاه موسیقی واقع در تجریش
پیمان قدیری
تلفن : 02122702823

آموزشگاه موسیقی در شمیرانات
پیمان قدیری
تلفن : 02122702823

آموزش موسیقی کودکان
پیمان قدیری
تلفن : 02122702823

درج آگهي در سايت نیازایران رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
>> این سایت در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است <<

در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سؤال با شماره 09301510030 (که متعلق به مدیریت وب سایت و پشتیبانی می باشد) یا ایمیل niaziran@gmail.com تماس حاصل فرمائید.